FK Jaroměř B - TJ Červený Kostelec B 4:4 (3:2)

Branky: Seifert 2x, Kučera, Holeček A. - Barták 2, Čáp, Křešťan

Žluté karty: Matějíček R., Emlar, Plhal - Kulda, Svoboda, Hála,Čáp

Diváků: 50

Sestava FK Jaroměř B: Kořen - Kučera, Emlar, Plhal - Horák A.,Horák J.(46.Matějíček R.) - Ulrych, Holeček A., Seifert (68.Holeček T.) - Vít (64.Valčík), Ameti (83. Vokál)

Domácí měli většinu zápasu pod kontrolou, vedli dokonce 3:0, ale hosté svojí vůlí dokázali snížit na 3:2.

Ve druhém poločase zápas spadl do průměru. Až v 74. minutě výborně hrající Aleš Holeček vystřelil a domácí vedli 4:2. Hosté ale nesložili zbraně a když jim v 87. minutě domácí brankář nabídl snížení, tak nepohrdli. V 90. + 3. byla zkáza dovršena, když hosté z posledního rohu dokázali vyrovnat!!!! Hosté si bod zasloužili za to, že se nesložili a svojí bojovností dokázali vyrovnat. Domácí se musí zamyslet nad tím, proč nedokáží celý zápas odehrát kvalitně a ztrácejí v závěru zápasy.