3. místo mladších žáků na memoriálu L. Kaválka v Červeném Kostelci

3. přípravný turnaj MLŽ U13 - 25.8.2018 - hřiště Červený Kostelec.

sobotu 25.8.2018 jsme zajížděli ve velmi omlazené sestavě na tradiční předsezónní turnaj mladších žáků do nedalekého Č. Kostelce. Z různých důvodů nám vyjímaje Dufína v bráně chyběly všechny "06ky". Turnaj jsme brali jako přípravu mladších hráčů na větší hřiště, jelikož pro některé z nich to byl v této kategorii jejich vůbec první start. Proto o výsledky zápasů tolik nešlo. Turnaje se zůčastnily týmy Červeného Kostelce "06", Červeného Kostelce "07" a Zábrodí/Velké Jesenice.

Červený Kostelec 2006 - FK Jaroměř  7:1 (3:1)

Branky: Kadlec

V prvním utkání jsme nastoupili proti staršímu soupeři v podobě domácího týmu. Od kluků jsme chtěli, aby hráli kombinační fotbal a nebáli se hrát i na vlastní půlce počínaje rozehrávkou brankáře. To se nám v úvodu zápasu dařilo a byli jsme fotbalovějším týmem. Naše hra však končila před vápnem soupeře, kam jsme se sice dokázali prokombinovat, ale finální situace jsme řešili špatně a soupeř vyrážel do rychlých brejků, které jsme nebyli absolutně schopni zachytil a tak jsme do poločasu dostali tři prakticky totožné góly. Naše obranná hra a orientace na hřišti byla žalostná. Druhý poločas jsme již fyzicky nebyli schopni držet krok a tak z toho byla vysoká prohra se soupeřem, který nebyl fotbalovější, avšak byl důraznější, zkušenější a přímočařejší.

Červený Kostelec 2007 - FK Jaroměř 4:0 (1:0)

Branky: :(

V tomto utkání jsme hned od úvodu neproměnili ani ty nejvyloženější šance, z pěti metrů v jasných střeleckých pozicích jsme nahrávali a když bylo potřeba nahrát spoluhráči do stoprocentní šance, tak jsme míč zadrbali a posléze ztratili. I přes posílení obranné fáze, jsme ani tentokrát nedokázali udělat pár rychlých kroků směrem dozadu a soupeř nás jednoduše trestal. Naše hra byla profesorská a mysleli jsme si, že bez zápalu a snahy se dá zápas stejně vyhrát, což neplatí nikdy! Přístup některých hráčů byl příšerný a také si to po zápase důrazně vyslechli. Nebýt Dufína v brance, byla by to ještě větší ostuda.

FK Jaroměř - Zábrodí/Velká Jesenice 9:1 (2:0)

Branky: Bano 3x, Dítě 3x, Poděbradský, Pitor, Hanák

Poslední zápas jsme sice nastoupili proti slabšímu soupeři, avšak kdybychom k předchozím dvěma utkáním přistoupili jako k tomuto, dopadlo by to úplně jinak. Od začátku se nám dařila kombinace na jeden, dva doteky a byla jen otázka času, kdy se nám podaří dvěma goly zlomit odpor soupeře. To se podařilo v 10.minutě a od té doby se hrálo jen na jednu branku. Dařilo se nám akce také kvalitně zakončovat a výsledkem toho byla vysoká výhra.

Konečné pořadí turnaje: 1. Červený Kostelec "06", 2. Červený Kostelec "07", 3. FK JAROMĚŘ, 4. Zábrodí/Velká Jesenice

 Martin Čenovský, trenér FK Jaroměř : Dnešní turnaj byl pro kluky hlavně ukázkou toho, na čem musí zapracovat a na které věci si musí v kategorii mladších žáků zvyknout. V porovnání s minulým týdnem se nám v každém utkání dařilo v určitých pasážích hry soupeře přehrát kombinací, kterou se chceme prezentovat. Naopak co bylo daleko horší a co je ve fotbale důležitější, tak jsme někdy až markantně zaostávali v osobních soubojích, v bojovnosti a zápalu pro hru. Dále pak v ochotě zabrat do obrany a zabojovat jeden za druhého. Jediný, kdo dnes snese přísnější měřítko je jednoznačně Machy, který jezdil "nahoru" "dolu" a vynikal jako v bojovnosti, tak fotbalovosti. Teď kluky čeká soustředění, kde se věříme všichni stmelí a na první mistrovských turnaj budeme již komplet a ukážeme, že máme na víc než to, co jsme ukazovali v přípravných turnajích.

Rodičům děkujeme za dopravu a podporu.

Sestava FK Jaroměř: Dufek - Mrkos, Bedlek, Machač, Hanák, Poděbradský, Dítě, Bano, Pitor, Kadlec

Diváků: 170

Tuesday the 25th.
Template © socoolapps | free wordpress themes - All rights reserved.