Mladší žáci odehráli kvalitně obsazený turnaj v Havlovicích i přes značné absence se ctí

2. přípravný turnaj MLŽ U13 - 18.8.2018 - hřiště Havlovice.

sobotu 18.8.2018 jsme zajížděli na velmi kvalitně obsazený turnaj do nedalekých Havlovic, kde mají krásný fotbalový areál.  Hrálo se spravedlivým systémem každý s každým. Turnaj sliboval velmi kvalitní konfrontaci a i přes některé absence před turnajem jsme věřili v nějaký ten úspěch.

FK Jaroměř - FK Náchod  1:2

Branky: Kadlec

Hned v úvodu dnešního turnaje jsme narazili na velmi kvalitního soupeře z Náchoda, který nastoupil do dnešního turnaje posílen o několik TOP hráčů z Broumova a Červeného Kostelce. Kluci v zápase podali zřejmě nejlepší výkon na turnaji a šli jsme zaslouženě do vedení. Poté však dostal surově loktem do nosu Jířa Karel a jelo se do nemocnice (Silně naražený nos - do turnaj již nemohl nastoupit). Soupeř vzápětí z brejku se štěstím vyrovnal. Když už se zdálo, že zápas skončí remízou, nedali jsme 1000% šanci do úplně prázdné branky, a tak jsme z protiútoku inkasovali se závěrečnými sekundami zápasu. I přes prohru naprostá pochvala pro všechny - super zápas!

FK Jaroměř - MFK Trutnov  0:3

Branky: :(

Toto utkání nám vůbec nevyšlo, všude jsme byli pozdě a soupeř byl ve všech činnostech lepší. S tímto přístupem bychom to daleko nedotáhli.

FK Jaroměř - TJ Červený Kostelec  1:1

Branky: Poděbradský

Toto utkání jsme odehráli na rezervním a trochu větším hřišti. Od 4. minuty jsme hráli 8. minut pouze na polovině soupeře, ale nebyli jsme schopni zvýšit naše vedení. Asi jsme tím urazili fotbalovou šťěstěnu a soupeř z jediné akce, kdy se dostal na dostřel k naší brance díky nedůrazu ve vápně vyrovnal - tahle ztráta bodů hodně bolí.

FK Jaroměř - FK Kolín  0:2

Branky: :(

V tomto zápase se již začala projevovat únava některých našich hráčů. Soupeř byl velmi fotbalový a fyzicky vyspělý. Zasloužená prohra s kvalitním soupeřem.

FK Jaroměř - FK Jablonec  0:3

Branky: :(

V zápase s pozdějším suverénním vítězem turnaje jsme byli horším týmem a soupeř nás přehrával hlavně kombinačně. Dlouhou dobu jsme drželi pouze prohru o jeden gól, nakonec však soupeř vstřelil dva góly z rohu a rozhodl tak o své zasloužené výhře.

FK Jaroměř - FC Nový HK  1:2

Branky: Machač

Do utkání s Novým Hradcem jsme vstupovali již hodně zdecimovaní a unavení, navíc hned po těžkém utkání s Jabloncem a měli jsme z tohoto zápasu vzhledem ke kvalitě soupeře i trochu strach. Kluci však sebrali poslední zbytky sil a soupeři jsme byli vyrovnaným soupeřem. Naše první dvě šance jsme však nedokázali proměnit, a tak se soupeř dostal po našich hrubých chybách do vedení. To snížil po krásné individuální akci Machy (klobouk dolů), ale vyrovnat se nám již bohužel nepodařilo - tady jsme měli minimálně na remízu.

FK Jaroměř - MFK Nové Město  4:0

Branky: Hemelík 2x, Kadlec, Machač

Do posledního zápasu jsme nastoupili již jen v 7 lidech bez střídání, neboť Tomík a Míša museli odjet. I přesto jsme dnes nejslabšího soupeře jednoznačně přehrávali a jen naše střelecká nemohoucnost nás připravila o vyšší vítězství, které nás v konečném pořadí stála i lepší umístění.

Konečné pořadí turnaje: 1. FK Jablonec, 2. FK Kolín, 3. MFK Trutnov, 4. FK Náchod, 5. FC Nový HK, 6. Červený Kostelec, 7. FK Jaroměř, 8. MFK Nové Město

Jiří Lebedinský  a Martin Čenovský, trenéři FK Jaroměř: Hned v prnvím zápase jsme odehráli naše nejelpší utkání turnaje. Po zranění Jíři Karla nám samozřejmě chyběla jeho rychlost a důraz. Musíme zapracovat na spoustě věcech, a to například zlepšit kombinaci, důraz ve vlastním i soupeřově vápně, proměňování vyložených šancí a podobně - takže máme rozhodně na čem pracovat. Dnes jsme odehráli hodně těžkých zápasů, které stály kluky spoustu sil. I přes nepříliš dobré umístění je pro nás tento turnaj velmi poučný a důležitý. Děkujeme klukům za nasazení a bojovnost

Rodičům děkujeme za dopravu, podporu a fandění.

Sestava FK Jaroměř: Dufek, Lebedinský, Hofman, Libich, Poděbradský, Karel, Pospíšil, Hemelík, Machač, Kadlec, Vojtíšek

Diváků: 200

Foto: Jiří Říha
Tuesday the 25th.
Template © socoolapps | free wordpress themes - All rights reserved.