Stříbrné medaile 2006tek na turnaji v Heřmanově Městci

2. halový turnaj MLŽ ročník 2006 a mladší - 26.11.2017.

V neděli 26.11.2017 jsme odehráli svůj druhý turnaj s ročníkem 2006, kdy jsme zajížděli do Heřmanova Městce. Na turnaj jsme vzali defakto všechny hráče ročníku 2006 doplněné Honzou Machačem a měli jsme tak k dipsozici dvě čtyřky. 

Základní skupina:

FK Jaroměř - MFK Nové Město 5:3

Branky: Karel 3x, Machač, Holub

Úvodní zápas nahorů-dolů ve kterém jsme však po celý jeho průběh vedli a připsali si tak zasloužené vítězství.

FK Jaroměř - Žďár n. Sázavou 1:4

Branky: Machač

Loňský vítěz tohoto turnaje byl fyzicky nejvyspělejší ze všech týmů a zároveň i nejfotbalovější. Úvod nám nevyšel a rychle jsme prohrávali o 2 branky, kluci však zabojovali a snížili. Pak se ale projevila fyzická vyspělost soupeře a ten dovedl zápas do zaslouženého vítězného konce.

FK Jaroměř - FC Nový HK 0:0

Branky: :(

Asi náš nejméně povedený zápas na turnaji. Hráčům chyběla šťáva a chuť do hry. I přes trvalou herní převahu jsme nedokázali vstřelit soupeři, který dobře bránil gól a body se tak dělily.

FK Jaroměř - FC Sparta Brno II   3:2

Branky: Karel, Kašpar, Hemelík

V posledním zápase skupiny jsme potřebovali nutně zvítězit, a pokud možno co největším rozdílem, pro jistotu poustupu do semifinále. Kluky jakoby tento fakt svazoval a zahazovali jsme jednu vyloženou šanci za druhou. Nakonec bylo z jasného zápasu drama až do samotného konce a až vstřelený gól 20 sekund před koncem, který dal Fanda, nám zajistil definitivní jistotu semifinále.

Semifinále:

FK Jaroměř - FC Sparta Brno I   3:0

Branky: Libich 2x, Hemelík

Kluci vlétli do zápasu s kvalitním soupeřem s chutí, kterou si semifinále vyžaduje. Udělali jsme oproti základní skupině i nějaké změny v našich čtyřkách a pomohlo to. Od začátku zápasu jsme byli lepším týmem a soupeř naší převahu a postupné navyšování vedení jen těžce nesl. Důsledkem toho bylo několik zákeřných, až brutálních faulů. Takže kromě zaslouženého postupu do finále nám udělalo radost vlastně i to, že nikdo z kluků nebyl zraněn. Velmi arogantní, nafoukaný a nevychovaný soupeř, který nám v některých případech ani nepodal po konci zápasu ruce....

Finále:

FK Jaroměř - Žďár n. Sázavou 2:3PP

Branky: Karel 2x

Velmi dramatické a kvalitní finále, kterému nechybělo vůbec nic. Věřili jsme, že soupeři vrátíme prohru ze základní skupiny. Ve finále jsme 2x vedli, ale kvalitní soupeř dokázal vždy vyrovnat. Zápas skončil remízou, a tak se šlo do prodloužení, kde se hraje na zlatý gól 3:3. I v tom jsme byli herně i na šance lepší. V polovině prodloužení však přišla střela do ,,víka", kterou Matěj vyrazil, ale pouze do spojnice branky. Míč se odrazil do brankoviště k úplně volnému hráči soupeře, a ten do prázdné branky rozhodl toto dramatické finále. Někteří kluci pak dokonce neudržely slzy, ale to je v pořádku....

Jiří Lebedinský, trenér FK Jaroměř: Na kvalitně obsazený turnaj jsme odjížděli s pokorou a doufali jsme, že se umístíme mezi prvními čtyřmi týmy. Tento cíl jsme splnili a nutno říci, že prohra ve finále pro nás byla hodně krutá. Ve skupině to herně ještě nebylo ono, ale v nadstavbové části již bylo vše tak, jak má být - vyjde to prostě příště....Děkuji všem klukům za přístup a výkony v dnešním turnaji.

Sestava FK Jaroměř: Lebedinský - Kašpar, Bělohlávek, Libich, Machač - Karel, Hemelík, Hofman, Holub

Celkové pořadí turnaje: 1. FC Žďas Ždár n. Sázavou, 2. FK Jaroměř, 3. FC Sparta Brno I, 4. MFK Chrudim, 5. MFK Nové Město, 6. TJ Červený Kostelec, 7. RMSK Cidlina, 8. FC Nový HK, 9. FC Sparta Brno II, 10. Výběr Hradce Králové

Nejlepším hráčem našeho týmu jsme zvolili bojovníka Matěje Bělohlávka - gratulujeme

Cenu pro nejlepšího hráče turnaje pak získal na základě hlasování ostatních týmů Jan Machač - gratulujeme.

Tym - Mestec  Belas  Machy

Děkujeme rodičům za dopravu, podporu a fandění

 

Sunday the 26th.
Template © socoolapps | free themes - All rights reserved.