Valná hromada FK Jaroměř se koná v pátek 21. června 2024 od 18.00 hodin v areálu klubu v Růžové ulici 440.

Úplný text pozvánky zobrazíte zde.


Prohra s Broumovem, výhra s Vrchlabím

5. kolo ČP KP mladších žáků, sk. A - hřiště Broumov - 30.9.2017.

V 5. kole KP MLŽ jsme jeli  na hřiště do dalekého Broumova.Čekali na nás dva těžcí soupeři Broumov a Vrchlabí.Věřili jsme našim hráčům , že konečně oba soupeře porazí.

TJ Slovan Broumov - FK Jaroměř 3:0 (1:0)

Branky: :(

Opět jsme nezvládli začátek utkání, první akce soupeře a dostáváme branku.Náš tým to probudilo a postupně hru vyrovnával.Jsme však nepřesní a dělá nám veliké problémy výborná kombinační hra soupeře na jeden dotek.Opět se projejevuje naše nemohoucnost v zakončení.Soupeř vedení navyšuje a opět tedy prohráváme.Tři body nám budou v závěru sezony určitě chybět.

FK Jaroměř - FC Vrchlabí  3:1 (1:1)

Branky: Kašpar 2, Skalický

Další těžké utkání s vedoucím týmem skupiny A.Bohužel stejný začátek jako v předešlém ukání, ve 4 minutě dostáváme branku.Náš tým se však nepoložil a začal konečně hrát fotbal byli jsme stále nastěhování na polovičce soupeře ale opět ta naše koncovka.Povzbudila nás branka do šatny a potom ještě dvě další a nakonec i naše výhra.

Sestava: Dufek, Libich, Vágner, Kašpar, Potoček, Škodová, Skalický, Rezek, Hemelík, Kočica, Bělohlávek

Děkujeme rodičům za fandění a dopravu.

Sunday the 16th.
Template © socoolapps | free wordpress templates - All rights reserved.