Mladší přípravka dnes bez výhry.

6. kolo KP MLP – sobota 27.5.2017 - hřiště Stěžery

FK Jaroměř/TJ Sokol Stěžery – SK Třebechovice 11:18 (3:11)

Branky: Prokš 2, Svoboda, Runštuk (Stěžery 7x)

I když se kluci snažili a vytvořili si několik nadějných šancí, více branek se nám nepodařilo vsítit. Naopak soupeř byl v zakončení razantnější a efektivnější, my jsme mu to několika chybami v obraně usnadnili. Oba poločasy jsme prohráli stejným výsledkem 2:6 a 2:6. V brance nastoupil Martin Slezák.

FK Jaroměř/TJ Sokol Stěžery – FK Náchod 13:27 (8:12)

Branky: Prokš 4, Svoboda, Škoda

První poločas proti silnějšímu týmu Náchoda jsme propadali ve všech směrech. Na soupeře jsme nestačili a poločas prohráli hrozivým skóre 1:11. V brance nastoupil Adam Prokš. Druhý poločas proti mladšímu týmu Náchoda byl však mnohem vyrovnanější a z naší strany odmakaný až do konce. Výsledkem byla remíza 5:5. V brance nastoupil Martin Slezák

Martin Slezák, trenér:Dnes jsme nastoupili za slunného počasí bez Tomáše Poděbradského a Matěje Baudyše, bohužel na síle týmu to bylo znát.

Sestava FK Jaroměř:Chejnovský, Prokš, Dohnal, Wache, Slezák, Svoboda, Škoda, Runštuk, Kuna

Děkujeme rodičům za dopravu.

Jaroměř/Stěžery, 27.5.2017, foto: Martin Slezák Společné foto TJ Sokol Stěžery (žlutí), FK Jaroměř (červení). Foto: Martin Slezák