Dnes celkově jedna výhra a jedna prohra na domácí půdě.

5. kolo KP MLP – neděle 21.5.2017 - hřiště Jaroměř

FK Jaroměř/Sokol Stěžery – TJ Č. Kostelec 12:8 (5:4)

Branky: Baudyš 4x, Runštuk, Slezák, (Stěžery 6x)

Dnešní zápas jsme nastoupili bez účasti několika kluků. Z různých důvodů chyběli Poděbradský, Dohnal, Svoboda, Kuna a navíc měl Matěj Baudyš za sebou dopolední turnaj starší přípravky. První poločas jsme nastoupili proti slabšímu týmu Červeného Kostelce. V bojovném utkání jsme byli v koncovce lepší a zvítězili 4:0 ( Baudyš 3, Runštuk). V brance první poločas nastoupil Martin Slezák. Druhý poločas proti silnějšímu týmu jsme však už nestačili. Soupeř byl silnější v osobních soubojích a naši hráči nebyli důslední ve hře jeden na jednoho. Proto jsme druhý poločas ztratili 2:5 (Slezák, Baudyš). Druhý poločas odchytal Vašek Chejnovský.

FK Jaroměř/Sokol Stěžery – SK Rozkoš/V. Jesenice 18:21 (9:12)

Branky: Baudyš 2x, Svoboda (Stěžery 15x)

První poločas proti České Skalici jsme vstřelili první branku Matějem Baudyšem. Soupeř však brzy srovnal, navíc nás přehrával v osobních soubojích. I přes naši zlepšenou hru jsme na soupeře nestačili a poločas jsme prohráli 3:6 (Baudyš 2, Svoboda). V brance nastoupil Martin Slezák. Druhý poločas proti Velké Jesenici jsme  doufali v lepší výsledek. Skutečnost však byla jiná a pro nás krutá. I když kluci bojovali, nedařilo se nám vstřelit branku (3 x tyč) . Soupeřovi se téměř z každé střely na naši bránu podařilo skórovat. Výsledek 0:6. V bráně nastoupil Vašek Chejnovský.

Martin Slezák, trenér: Dnes jsme nastoupili bez čtyřech hráčů, a tak dostali více prostoru a času ve hře ostatní hráči. Ti vyloženě nezklamali, ale stále máme co zlepšovat, hlavně ve hře jeden na jednoho a pohybu po hřišti. Hodně chyb jsme dnes vytvořili i v našem obranném pásmu, kdy jsme špatným řešením situace  dávali  šance soupeři ke vstřelení branky. V brance se prostřídali Vašek Chejnovský a Martin Slezák.

Sestava FK Jaroměř: Baudyš, Chejnovský, Prokš, Slezák, Svoboda, Runštuk, Škoda, Křen

Děkujeme rodičům za pomoc s pořadatelskou činností.

MP FK Jaroměř - SK Rozkoš, 21.5.2017, foto: Václav Mlejnek Foto: Václav Mlejnek