Branky: Machač 3x, Ponikelský, Poděbradský

Branky: Ponikelský 2x, Poděbradský, Mrkos, Dohnal, Pitor

Branky: :(

O 3. místo

FK Jaroměř : MFK Chrudim  3:4

Branky: Ponikelský 3x

Dnešní předvánoční turnaj se konal v domácí hale ASVAJ v Jaroměři. Týmy byly rozdělené na dvě skupiny, a tak byly přestávky mezi zápasy hodně dlouhé. První zápas jsme hráli hned od osmi hodin, a tak náš výkon byl poněkud ospalý, ale to naštěstí platilo také pro soupeře z Chrudimi, a tak jsme po přestřelce vyhráli. Poté nás čekal tradiční soupeř z Nového Města a výhra byla pro nás povinná. Další soupeř z Přelouče byl pro nás neznámou a čekali jsme vyrovnaný souboj, avšak jsme je přehráli a vyhráli o šest branek. Náš výkon se postupně zlepšoval a i na fotbal, který jsme předváděli, se dalo koukat a vyvrcholením byl poslední zápas skupiny s polskou Świdnicí. Bohužel start do zápasu se nám nepovedl a po minutě jsme prohrávali 2:0. To nás však nepoložilo a díky bojovnosti jsme dokázali otočit a nakonec vyhrát 4:2. Tento zápas, co předvedly oba týmy, byl pravděpodobně nejhezčím utkáním, co bylo dnes k vidění na celém turnaji. Bohužel po tomto zápase nám narostly nejspíš hřebínky a v semifinálovém zápase, kdy jsme opět dostali 2 góly během dvou minut jsme nevěděli co máme proti těžkému soupeři z Chocně hrát a zaslouženě jsme prohráli 4:0. O 3 místo jsme se opět utkali z Chrudimí, a opět to byla přestřelka na obou stranách. Ovšem po našich individuálních chybách jsme nedokázali utkání dotáhnout do úspěšného konce.

Dnes většina týmu nepodala výkony takové, jaké bysme si představovali. Nejvíc se trenérům dnes líbil Machy, Danda a Tomík. Bohužel však zápasy nemůžeme zakládat pouze na třech hráčích a je třeba, abysme všichni do příštího turnaje zabrali a dokázali všichni podat mnohem lepší výkony než dnes.

Ačkoliv byl vyhlášen nejužitečnějším hráčem turnaje Štěpán Ponikelský, jako trenéři bychom však zvolili nejlepšího hráče týmu Honzu Machače.

Sestava FK Jaroměř: Baudyš - Machač, Pitor, Poděbradský, Ponikelský, Mrkos, Záklasníková, Dohnal D.

Nejužitečnější hráč turnaje: Štěpán Ponikelský

Všem rodičům děkujeme za fandění a přejeme příjemně strávené svátky a šťastný nový rok!

FOTTUR pro ročník 2007 a mladší - 20.12.2015, foto: Václav Mlejnek FOTTUR pro ročník 2007 a mladší - 20.12.2015, foto: Václav Mlejnek

Nejužitečnější hráč turnaje Štěpán Ponikelský (foto vlevo) a domácí hráči FK Jaroměř.
Fotogalerie k vyhlašování výsledků zde. Foto: Václav Mlejnek