Z Nového Města n. M. si odvezla Mladší přípravka 9 bodů

8. kolo KP MP - 24.10.2015 - Turnaj v Novém Městě nad Metují.

FK Jaroměř : TJ Rasošky 29:2 (14:0)

Branky: Poděbradský 5x, Csóka 5x, Machač 4x, Ponikelský 3x, Pospíšil 3x, Mrkos 3x, Kryštof 2x, Pitor 2x, Dohnal, Záklasníková

FK Jaroměř : TJ Dobruška/Opočno 9:8 (2:3)

Branky: Ponikelský 4x, Csóka 2x, Poděbradský 2x, Záklasníková

MFK Nové Město n. M. : FK Jaroměř  2:10 (2:5)

Branky: Ponikelský 3x, Mrkos 2x, Poděbradský 2x, Csóka, Dohnal

 

Sestava "červení": Ponikelský, Machač, Baudyš, Poděbradský, Mrkos, Pospíšil

Sestava "zelení": Pitor, Dohnal, Csóka, Záklasníková, Kryštof, Potočka

 

Trenér Ponikelský: Z minulého týdne jsme čekali, že tým červených nastoupí se stejnou bojovností. Ovšem kluci přistoupili k prvnímu zápasu laxně. Zápas byl odfláknutý a jen stěží se na hru co kluci předváděli dalo dívat. Ve druhém zápase proti těžkému soupeři z Dobrušky jsme nastoupili odhodlaně a s bojovností. Poslední zápas proti domácímu týmu z Nového Města se opakoval podobný výkon jako v prvním. 

Trenér Sodomka: Zelený tým se už začíná viditelně zlepšovat oproti prvním zápasům sezony. Ovšem hned první zápas vypadalo, jakoby všechno zapomněli. Stejně jako u týmu čevených se na hru, co jsme předváděli nedalo koukat. Ovšem i přesto jsme nastříleli 11 gólů. Ve druhém zápase proti Dobrušce jsme se probudili a vybojovali důležité výsledky, které v součtu pomohlo k výhře. V zápase proti Novému Městu jsme vybojovali remízu a výhru, ale také to nebyla hra, kterou jsme předváděli minulý týden. Tým zelených poprvé za celou sezonu vyhrál čtyři poločasy z šesti, přičemž nejdůležitější byla výhra s Dobruškou. 

Děkujeme všem rodičům za fandění 

Saturday the 24th.
Template © socoolapps | free wordpress templates - All rights reserved.