Mladší přípravka 100% v Trutnově !

Mladší přípravka, Krajský přebor - 25.5.2014 - hřiště Horní Staré Město

Další ze série mistrovských turnajů určený pro hráče ročníku narození 2005 a mladší hostil poprvé v sezóně oddíl MFK Trutnov (hřiště Horní Staré Město), kde se kromě domácího týmu představily ještě týmy Nového Města a RSCM Rozkoš. Naše mužstva měla v tomto turnaji výborné výsledky a všechny své zápasy vyhrála, a to s následující výsledky:

FK Jaroměř A - MFK Trutnov A   6:3 Škodová 2x, Rezek 2x, Skalický, Kočica
FK Jaroměř A-MFK Nové Město A   8:7 Rezek 4x, Skalický 2x, Škodová 2x
FK Jaroměř A - RSCM Rozkoš A  10:4 Skalický 5x, Kočica 2x, Rezek, Karel, Škodová
FK Jaroměř B - MFK Trutnov B   9:0 Ponikelský 4x, Hemelík 2x, Libich, Kašpar, Bělohlávek
FK Jaroměř B-MFK Nové Město B  5:2 Hemelík 2x, Kašpar, Ponikelský, Machač
FK Jaroměř B - RSCM Rozkoš B  7:1 Ponikelský 4x, Dufek, Libich, Machač

Sestava ,,A" týmu: Lebedinský - Škodová, Kňourek, Karel - Rezek, Skalický, Kočica

Sestava ,,B" týmu: Dufek - Libich, Bělohlávek, Kašpar - Machač, Hemelík, Ponikelský

Áčko podalo v prvním zápase s MFK Trutnov velmi dobrý výkon a po kombinační hře vysoko zvítězilo. Ve druhém utkání s Novým Městem jsme chtěli po dlouhé době zvítězit, ovšem výkon týmu v prvním poločase byl tragický. Druhý poločas byl už lepší a vítězství jsme strhli na svou stranu v posledních 3 minutách, kdy jsme vstřelili 3 góly! V posledním zápase s tradičním soupeřem RSCM Rozkoš nám vyšly první 2 akce a nakonec se zrodilo vysoké a zasloužené vítězství.

Béčku všechny své soupeře doslova smetlo a odměnou mu jsou 3 vysoká vítězství. Možná více než tyto vítězství těší předvedené výkony ve všech 3 zápasech.