MLD prohrál s Chlumcem

11. kolo AT Consult KP MD U17 - skupina A - neděle 16.10.2022 od 14:00 - hřiště Lovčice.

FK Chlumec nad Cidlinou / RMSK Cidlina B - FK Jaroměř 3:0 (0:0)

Branky: 50. Kříž, 55. Procházka, 86. Špás M.

FK Jaroměř: Dufek (C) - Mrkos, Dohnal, Hanák, Nitsa - Tran Manh Linh Nguyen, Baudyš, Hrobský ( 46. Svoboda ), Pospíšil ( 46. Novotný ), Felcman O. - Bartoníček

FK Chlumec nad Cidlinou / RMSK Cidlina B: Šimák ( 65. Mandát ) - Romaniuk, Motyčka, Syřiště ( 46. Štrobich ), Syrový, Volejník J., Volejník Š. ( C ), Věříš ( 46. Špás M.), Kříž, Procházka, Špás D.

Petr Koller, Radek Kratochvíl - trenéři FK Jaroměř: Ikdyž jsme na toto utkání  odjížděli s pěticí hráčů starších žáků, první poločas byl velmi vyrovnaný. Bohůžel se nám nepodařilo dát branku z mnoha šancí, a tak se šlo do kabin za stavu 0:0. Druhá půle patřila jednoznačně domácím, kteří využili svou silovou převahu. Pozitivní na tomto zápase bylo, že se začína objevovat mírné zlepšení. Makáme dál.

ŽK: 74. Syrový, 80. Novotný, 81. Štrobich

Rozhodčí: Kubišta Josef