Mladší dorost zvládl utkání proti prvnímu tabulky

6. kolo AT Consult KP MD U17 - skupina A - sobota 10.9.2022 od 14:00 - hřiště Lhota pod Libčany.

Sokol Lhota pod Libčany - FK Jaroměř 0:2 (0:1)

Branky: 9. Burian, 62. Burian

FK Jaroměř: Dufek (C) - Dohnal, Mrkos, Hanák - Felcman D., Kadlec (58. Bartoníček), Libich, Lebedinský, Felcman O. - Olexa, Burian

Sokol Lhota pod Libčany: Tomáš S. - Kulda, Šanda Jan, Sýkora, Novotný, Mervart, Šanda Jakub (C) ( 76. Tomáš V.), Šimůnek, Horňák, Černý, Hanousek

Petr Koller, Radek Kratochvíl - trenéři FK Jaroměř: Sobotní odpoledne, krásně nám zapršelo, když jsme zajížděli na půdu prvního celku tabulky Lhota pod Libčany. Věděli jsme, že to nebude nic lehkého a kluky jsme na to připravovali. Už jsme si mysleli, že nebudou žádné omluvy na zápas, ale pár jich zase bylo. Hned v 9. minutě jsme dali gól na 0:1. Poločas se nesl spíš v duchu kopané, než fotbalu. Podle hry jsme věděli, že to dnes bude o tom, kdo dá do dnešního zápasu větší srdíčko, ten vyhraje. Ve druhém poločase si domácí nejspíš spletli fotbal s ragby. Naši hráči to značně pocítili, když se po souboji zranil náš dobře hrající Kadlec. Domácí hráli celou dobu jen nakopáváné balóny od stopera na útočníka. Místo toho, abychom hráli kombinačně, tak jsme se jejich hře přizpůsobili. Naštěstí naše občasné záblesky ve hře vedly ke zvýšení skóre na 0:2. Domácím se zranil dobře hrající kapitán, který nám nadělal velké problémy. Přejeme mu brzké uzdravení. Utkání skončilo naším vítězstvím. Byl to velmi fyzicky náročný zápas. Naštěstí se fotbal hraje na branky, kterých jsme dali více, než domácí. Výhra je o to sladší, že jsme obrali první tým tabulky o body. Děkujeme klukům za dnešní bojovnost. V neposlední řadě jsme rádi, že jsme udělali radost výhrou trenérovi Péťovi Kollerovi, který se právě vrátil z dovolené. A jestě jedno poděkování patří skvělému mentorovi Petrovi Libichovi.

ŽK: 88. Tomáš V.

Rozhodčí: Kubišta Josef