Mladší dorost předvedl neuvěřitelný obrat a v těžkém zápase dokázal vyhrát v Rychnově!

12. kolo AT Consult KP MD U17 - finálová skupina - neděle 28.5.2022 od 9:30 - hřiště Rychnov nad Kněžnou.

Rychonv n.K. - FK Jaroměř 3:4 (2:0)

Branky: 16. Lukášek, 27. Lukášek, 53. Červnika - 54. Hemelík, 56. vlastní, 57. Oláh, 87. Oláh

FK Jaroměř: Dufek - Hrobský, Kampo, Potoček - Korityák, Skalický (K), Kašpar R., Hemelík, Kašpar A. - Maurits, Oláh

Průběžně střídali: Bělohlávek

Mladší dorost Jaroměře odcestoval do Rychnova za kvalitním soupeřem s malým počtem hráčů a značně oslaben (chyběli: Rezek, Lebedinský, Mrkos). Domácí byli v prvním poločase jednoznačně lepším týmem, a to jak herně, tak v počtu šancí, když výsledek 2:0 byl ještě milosrdný. Druhý poločas se hosté herně trochu zvedli a o všem tak defakto rozhodly 4. minuty ve druhém poločase, kdy Jaroměř dokázala vstřelit tři rychlé branky a rozhodující úder zasadila domácím 3. minuty před koncem. Domácí se ještě snažili se zápasem něco udělat, trefili v poslední minutě břevno, ale Jaroměř již důležité a cenné vítězství dokázala uhájit.

Trenéři FK Jaroměř: Náš fotbalově velmi naivní první poločas znamenal ještě přijatelnou dvougólovou ztrátu. Z druhého poločasu budou mít chmury zase domácí, kteří sice zvýšili na 3:0, jenže pak přišla průtrž nejen z oblohy a obrat jsme dokonali v 87. minutě. Utnuli jsme tak domácí vítěznou sérii 6ti utkání, ve které porazili první i druhý tým tabulky a potvrdili jsme tak s předstihem 3. místo ve finálové skupině KP U-17.

Rozhodčí: Martínek