Mladší dorost pokračuje ve velmi dobrých výkonech a porazil vysoko Kostelec

9. kolo AT Consult KP MD U17 - finálová skupina - neděle 8.5.2022 od 14:30 - hřiště Jaroměř.

FK Jaroměř - Kostelec/Častolovice 7:2 (3:1)

Branky: 20. Rezek, 23. Rezek, 34. Skalický (p.k.), 59. Lebedinský, 67. Oláh, 77. Oláh, 89. Kašpar A. - 38. Poledno, 86. Solar

FK Jaroměř: Dufek - Lebedinský, Kampo, Mrkos - Kašpar A., Skalický (K), Kašpar R., Hemelík, Korityák - Rezek, Oláh

Průběžně střídali: Holub, Potoček, Bělohlávek, Hrobský

FK Kostelec nad Orlicí/AFK Častolovice: Kozák - Halbrštát, Šupler, Poledno (K),Izák, Hojný, Žežule, Solar, Havel, Šmída, Šreibr

Průběžně střídali: Páleník

MD FK Jaroměř - FK Kostelec nad Orlicí/AFK Častolovice, 8.5.2022, foto: Václav Mlejnek Foto z videa: Václav Mlejnek

Trenéři FK Jaroměř: Do 20. minuty vyrovnaný zápas, když soupeř ještě pohrdl samostatným nájezdem a nám se pak během 14ti kvalitních minut vypracované šance povedlo využít a tím i převzít kontrolu nad zápasem. Dnes sice můžeme být spokojeni s výsledkem, ale předvedená hra přísnější měřítko nesnese. Bylo to občas takové kostrbaté, ospalé, s malým pohybem s i bez míče. S takovým výkonem bychom už v příštím kole těžko bodovali. Máme na čem pracovat....

Rozhodčí: Jan Kuric