Mladší dorost zabral ve 2. poločase a porazil vysoko a zaslouženě Hořice

6. kolo AT Consult KP MD U 17 - finálová skupina - neděle 17.4.2022 od 14:30 hřiště Jaroměř.

FK Jaroměř - Jiskra Hořice/Dohalice 5:1 (0:0)

Branky: 46. Rezek, 54. Skalický, 60. Lebedinský, 71. Hemelík, 82. Rezek - 85. Šubrt

FK Jaroměř: Maurits - Hrobský, Kampo, Bělohlávek - Kašpar A., Skalický (K), Lebedinský, Hemelík, Korityák - Rezek, Oláh

Průběžně střídali: Holub, Dufek

První poločas přinesl vyrovnaný průběh hry bez větších šancí na obou stranách. Do druhého poločau vstoupili domácí výborně a hned ve 46. minutě se dostali do vedení. To následně v rychlém sledu a po pěkných akcích navýšili na rozdíl tří branek a defakto tak rozhodli o osudu utkání a tím dali pěkný dárek trenérovi Jiřímu Rezkovi k narozeninám!

Trenéři FK Jaroměř:

Rozhodčí: Petrů

ŽK: 1-2

Diváků: 65

MD FK Jaroměř - Hořice/Dohalice, 17.4.2022, foto: Václav Mlejnek Pátý gól z hlavičky Jiřího Rezka. Foto: Václav Mlejnek