HOME

Termínová listina



DATUM AKCE DOMÁCÍ HOSTÉ KATEGORIE MÍSTO
14.01.24
Ne 08:00
turnaj FOTTUR Jaroměř pro ročník 2017
FOTTUR Jaroměř 2023/24 mini přípravka hala ASVA Jaroměř
20.01.24
So 14:00
přípravné utkání
MFK Trutnov A FK Jaroměř muži A stadion Trutnov, UMT
27.01.24
So 12:00
přípravné utkání
FK Jaroměř TJ Sokol Malšova Lhota U-17 mladší dorost stadion Nové Město n. M., UMT
27.01.24
So 15:00
Pohár starších žáků U-15 - skupina B
FC Sp. Rychnov n. K. FK Jaroměř starší žáci stadion Rychnov n. Kn., UMT
28.01.24
Ne 13:00
Pohár staršího dorostu U 19 - skupina A
1. kolo
FK Jaroměř TJ Dvůr Králové/TJ Sokol Bílá Třemešná starší dorost UMT Trutnov
04.02.24
Ne 08:00
turnaj FOTTUR Jaroměř pro ročník 2015
FOTTUR Jaroměř 2023/24 mladší přípravka hala ASVA Jaroměř
04.02.24
Ne 12:30
Pohár starších žáků U-15 - skupina B
FK Jaroměř TJ Sokol Zábrodí/TJ Velké Poříčí starší žáci stadion Rychnov n. Kn., UMT
04.02.24
Ne 14:00
přípravné utkání
FK Jaroměř FC Libišany muži A stadion Nové Město n. M., UMT
10.02.24
So 14:00
přípravné utkání
1. FK Nová Paka FK Jaroměř B+A muži B stadion Nová Paka, UMT
10.02.24
So 16:00
Pohár staršího dorostu U 19 - skupina A
3. kolo
FK Jaroměř SK Červený Kostelec starší dorost UMT Trutnov
11.02.24
Ne 08:30
turnaj "Sportem proti drogám“ Rtyně v Podkrkonoší pro ročník 2015
17. ročník turnaje Sportem proti drogám mladší přípravka Sportovní hala Orlovna, Rtyně v Podkrkonoší
11.02.24
Ne 12:00
přípravné utkání
FC Spartak Rychnov n. Kn. FK Jaroměř mladší dorost stadion Rychnov n. Kn., UMT
17.02.24
So 12:00
přípravné utkání
FK Jaroměř TJ Sokol Moravany muži A stadion Nové Město n. M., UMT
25.02.24
Ne 10:00
přípravné utkání
FK Traverza Hředle FK Jaroměř B muži B stadion Nové Město n. M., UMT
25.02.24
Ne 14:00
přípravné utkání
MFK Trutnov B FK Jaroměř muži A stadion Trutnov, UMT
25.02.24
Ne 15:00
Pohár staršího dorostu U 19 - semifinále
3. kolo
FC Spartak Rychnov n. Kn. FK Jaroměř starší dorost stadion Rychnov n. Kn., UMT
02.03.24
So 10:00
přípravné utkání
Slavia HK U-19 FK Jaroměř B muži B stadion Slavia HK, UMT
02.03.24
So 12:00
přípravné utkání
Slavia HK B FK Jaroměř muži A stadion Slavia HK, UMT
03.03.24
Ne 16:00
přípravné utkání
FK Jaroměř U19 SK Slavia Libřice muži starší dorost UMT Nové Město n. M.
10.03.24
Ne 17:00
přípravné utkání
Slavia HK B SK Pardubičky muži A stadion Pardubice - Ohrazenice, UMT
16.03.24
So 10:00
přípravné utkání
SK Smiřice FK Jaroměř B muži B stadion Kobylice, UMT
17.04.24
St 17:00
Pohár hejtmana mužů
4. kolo
TJ Sokol Železnice FK Jaroměř muži A stadion Železnice
08.06.24
So 08:00
turnaj Růžovka Tournament
FK Jaroměř muži A stadion Jaroměř, Růžová ulice

 

Soustředění STP a MŽ 2014 - pokyny a vybavení

Každé dítě musí mít kartičku zdravotní pojišťovny!!!!! Tu předloží trenérům před odjezdem společně s úhradou za soustředění. Případné léky přiložíte společně s dávkováním.

Vybavení:

  • Slušnější oblečení na cestu a výlet do města.
  • Sportovní boty (sálovky) a kopačky na fotbal, boty na výlet, pantofle.
  • Tréninkovou soupravu – tričko, trenky, stulpny, šusťákovou bundu, tepláky.
  • Věci na chatu (vše radši 2x) – tepláky, mikinu, tričko, kraťasy, věci na spaní, hygienické potřeby, spodní prádlo a ponožky (radši více), čepici - kšiltovku, ručník, osušku, plavky, sluneční brýle, baťůžek, láhev na pití, kapesníky.

Sice je chalupa pouze pro nás a správcovi zde bydlí, ale každopádně elektronické hry a telefony dáváte dětem pod vlastním rizikem odcizení!!! Tyto věci děti večer stejně odevzdají!!!!

Peněz dětem nedávejte moc (doporučuji max. 100,- Kč), nebudou je mít stejně kde utratit. O jídlo, zmrzlinu, pití a případné odměny se postaráme. Pití dejte dětem pouze na cestu.

Nějaké cukrovinky a sladkosti dětem můžete dát, ale pozor, aby to nepodléhalo zkáze v teple.

Střelci 1.B třídy 2014/2015

jméno tým skupina počet gólů
1. J.Jiřička FK Dolní Kaln&a= acute; B 3
Hořínek SK Albrechtice n.O. D 3
Němeček SK Miletín A 3
Jakoubek Tatran Hostinné= B 3
Nový D. FC Spartak Kobylice A 3
2. Pazderník Baník Vamberk D 2
D.Ježek FK Dolní Kaln&a= acute; B 2
Klaban FK Kopidlno A 2
Brett FK Kopidlno A 2
Brendl Loko Borohrádek= D 2
Vítek L. SK Albrechtice n.O. D 2
Zámečn&iacu= te;k Sokol Nepolisy A 2
Jelen Spartak Opočno C 2
Krmaš Velešov Doudleby = n.O. D 2
Mészáros = M. SK Jičín B= A 2
Kořínek SK Jičín B= A 2
Vondrouš SK Miletín A 2
Pánek Sokol Nepolisy A 2
Kotyk Baník Žacléř B 2
Králík T.= Baník Vamberk D 2
Sehnal Sokol Zdelov D 2
3. Valtera AFK Hronov B 1
Šponar Baník Vamberk D 1
Hamerský Baník Vamberk D 1
Jedlinský Jan Černíkovic= e D 1
Tomášek Jan= České Meziříčí C 1
M. Novotný FC Spartak Kobylice A 1
Khol FC Spartak Kobylice A 1
Brandejs Jakub FC Spartak Rychnov n.K= n. D 1
Jedlinský Jakub<= /td> FC Spartak Rychnov n.K= n. D 1
Kočnar Aleš FC Spartak Rychnov n.K= n. D 1
Jakub Roman FC VTJ Milí= 9;eves A 1
Rejha FC VTJ Milí= 9;eves A 1
M.Bartoš FK Dolní Kaln&a= acute; B 1
Plhal FK Jaroměř B= C 1
Hekele FK Jaroměř B= C 1
Šafaří= k FK Kopidlno A 1
Poutník FK Kopidlno A 1
Sazima T. Loko Borohrádek= D 1
Zvolánek Lokomotiva HK C 1
Javůrek Jakub Lokomotiva HK C 1
Jaroš SK Albrechtice n.O. D 1
Sršeň SK Albrechtice n.O. D 1
Janeček SK Albrechtice n.O. D 1
Drbohlav SK Hošek Robousy<= /td> A 1
Tomášek SK Hošek Robousy<= /td> A 1
Drbohlav SK Hošek Robousy<= /td> A 1
Lámr SK Miletín A 1
Hlavatý Slavoj Předmě= ;řice C 1
Čepelka Sokol Lípa nad Orlicí D 1
Brokeš Sokol Malšovice C 1
Velinský Sokol Malšovice C 1
J. Lihan Sokol Nepolisy A 1
Reichl Spartak Opočno C 1
Horák L. Tatran Hostinné= B 1
Hylmar TJ Rudník B 1
Horešovský<= /td> TJ Rudník B 1
Lyer Velešov Doudleby = n.O. D 1
Dudek Velešov Doudleby = n.O. D 1
Zlámal SK Jičín B= A 1
Říha L. FC Spartak Kobylice A 1
Havelka M. FK Kopidlno A 1
Roman M. FC VTJ Milí= 9;eves A 1
Havelka FC VTJ Milí= 9;eves A 1
Šustr Sokol Nepolisy A 1
Nývlt M. MFK Trutnov C B 1
Ondráško Baník Žacléř B 1
Navrátil T. ml.<= /td> FK Dolní Kaln&a= acute; B 1
Mucha J. Spartak Police n. M. B 1
Klapkovský Spartak Police n. M. B 1
Puraš AFK Hronov B 1
Brhel FC Mladé Buky B 1
Štěpán= ek FC Mladé Buky B 1
Macháček Sokol Deštn&eacut= e; v O. h. C 1
Lejp D. Slavoj Předmě= ;řice C 1
Bareš E. Slavoj Předmě= ;řice C 1
Krajňák T.<= /td> České Meziříčí C 1
Tobiášek Sokol Malšovice C 1
Rejha Sokol Malšovice C 1
Šrámek Velešov Doudleby = n.O. D 1
Mazura M. Velešov Doudleby = n.O. D 1
Kráčmer Velešov Doudleby = n.O. D 1
Dobiáš T. Loko Borohrádek= D 1
Bílek J. Loko Borohrádek= D 1
Čermák A. Loko Borohrádek= D 1
Polívka FC Spartak Rychnov n.K= n. D 1

Pozvánka na zápas FKJ B - Sokol Hejtmánkovice

Druhý tým Jaroměře je téměř na konci své dlouhé pouti do Kraje. Jenže teď se do rodné Růžovky valí horda mocných Zlobrů ze severu...

Druhý tým Jaroměře je téměř na konci své dlouhé pouti do Kraje. Jenže teď se do rodné Růžovky valí horda mocných Zlobrů ze severu...

STP rozlosování jaro 2014

  MŽ, SP – PODZIM  2013 - SKUPINA A  
1. JIČÍN SK JIČÍN
2. TŘEBEŠ TJ SOKOL TŘEBEŠ
3. VRCHLABÍ FC VRCHLABÍ
4. NÁCHOD/N.M. FK NÁCHOD/MFK N.M.n.M
5. OLYMPIA A FC OLYMPIA HRADEC KRÁLOVÉ  A
6. JAROMĚŘ FK JAROMĚŘ
7. DVŮR KRÁLOVÉ TJ DVŮR KRÁLOVÉ n/L
Utkání v nástavbě - přípravná utkání (náhodný los mezi všemi účastníky KP) sraz hřiště
pořadatel/hřiště: datum: účastníci :
1.nástavba NE 13.4. 1 2 3 4 9:15
Hostinné 10:00 Hostinné Rychnov Hro/Pol Jaroměř
E-on CUP r. 2004 SO 19.4. 1 2 3 4 7:15
Chrudim 9:00        
2.nástavba NE 20.4. 1 2 3 4 8:15
Rtyně v P 9:00 Jaroměř Rt./Úpice Trutnov Dvůr
3.nástavba SO 26.4. 1 2 3 4 9:30
Olympia HK 10:00 Hro/Pol Olympia B Jičíněves Jaroměř
Utkání ve skupině - mistrovská utkání (zápasy ve skupině - výsledky v tabulce)
můžete sledovat na
http://www.fotbaljaromer.cz/index.php/st-pripravka  nebo
http://www.khfotbal.cz/soutez/rozpis/74/7/
14.kolo SO 3.5. 1 2 3 4 8:15
Podhůří u Vrchl. 10:00 Jaroměř Vrchlabí x Dvůr
Grassroots+day ČT 8.5. 1 2 3 4 7:00
bude doplněno 9:00        
15.kolo SO 10.5. 1 2 3 4 7:30
Třebeš HK 9:00 x Jaroměř Olympia A Třebeš
16.kolo SO 17.5. 1 2 3 4 9:45
Jaroměř 10:00 Ná/N.M. Vrchlabí Jaroměř Olympia A
17.kolo SO 24.5. 1 2 3 4 9:45
Jaroměř 10:00 Dvůr Jičín Olympia A Jaroměř
18.kolo NE 1.6. 1 2 3 4 8:00
Jičín 10:00 Jaroměř x Ná/N.M. Jičín
19.kolo SO 7.6. 1 2 3 4 9:45
Jaroměř 10:00 Třebeš Jaroměř Vrchlabí Jičín
20.kolo NE 15.6 1 2 3 4 8:45
Jaroměř 9:00 Dvůr Jaroměř Ná/N.M. Třebeš
3x tým - délka utkání 2x20 minut 4x tým - délka utkání 2x15 minut
A = pořadatel rozpisy utkání A = pořadatel rozpisy utkání
09,00 hodin A 1 - B 1 A 2 - B 2 09,00 hodin A 1 - B 1 C 1 - D 1
09,50 hodin B 1 - C 1 B 2 - C 2 09,40 hodin A 2 - B 2 C 2 - D 2
10,40 hodin A 1 - C 1 A 2 - C 2 10,20 hodin A 1 - C 1 B 1 - D 1
11,30 hodin závěr 11,00 hodin A 2 - C 2 B 2 - D 2
11,40 hodin A 1 - D 1 B 1 - C 1
12,20 hodin A 2 - D 2 B 2 - C 2
13,00 hodin závěr
Friday the 23rd.
Template © socoolapps | free themes - All rights reserved.