MINIpřípravka opět nestačila na výběr Police

7. kolo mistrovských utkání minipřípravky - 13.10.2022; 17:00 - hřiště Police nad Metují

Sestava FK Jaroměř: Gorol, Pácalt, Petrák, Vít, Kořínek

Trenér FKJ Radek Beran: Po týdnu opět podobný problém. Nedostatek koncentrace a nasazení. V prvním zápase jsme měli hodně štěstí, že jsem soupeři po poločase dokázali odskočit. Nemůžu ale říct, že by se mi líbil herní styl soupeře. Nechat hráče hlídat bránu a chtít po něm, aby svou pozici držel celý zápas, ať se děje v podstatě cokoliv, mi pro vývoj dětí nepřijde uplně vhodné. Ikdyž nás tato taktika skoro stála body. Ve druhém zápase jsme chtěli Polici vrátit náš jediný neúspěch. Náš herní projev se  oproti prvnímu zápasu zlepšil. Byli jsme aktivnější a důraznější a v prvním poločase se nám dokonce povedlo odskočit na rozdíl tří branek. Ve druhé půli ale soupeř zabral a dokázal vyrovnaný zápas zvrátit na svoji stranu. Nám bohužel chybělo trochu štěstí v zakončení a proto z tohoto boje opět odcházíme poraženi.