FOTTUR - sezona 2021/2022

Poslední letošní turnaj FOTTUR

Dopoledne "2015" a mladší (3+0)

V jaroměřské hale ASVAJ se v sobotu 5.3.2022 uskutečnily hned dva turnaje FOTTUR.

Na dopoledním turnaji se představili nejmladší hráči a hráčky ročníku 2015 a mladší. Turnaj se hraje specificky na šířku haly s počtem 3+0, tedy bez brankáře. Přihlášeno byl hned 10 týmů: FK Jaroměř postavila hned 2 týmy, FC Hradec Králové a FK Náchod také. Svůj tým přivezla také MFK Chrudim, SK Sparta Úpice, TJ Spartak Police nad Metují a SK Česká Skalice

Nejprve se týmy utkaly v základních skupinách a následovalo play-off. Nejúspěšnějším týmem turnaje se stal celek FK Náchod - bílá, který ve finále porazil tým FC Hradec Králové - černá. V utkání o bronz byl úspěšnější druhé mužstvo, které na turnaji měl FC Hradec Králové, tentokrát s označením černá. Pomyslná bramborová medaile se ocitla v rukou MFK Chrudim

FK Jaroměř si na turnaji nevedla vůbec špatně. Úspěšnějším velvyslancem byl bílý tým, který skončil na krásném pátém místě. Tým červených obsadil devátou pozici.

Kompletní výsledkový servis nalezenete ZDE:

Skupina A

Skupina B

Rozpis zápasů

Play-Off

Fotogalerii na tomto odkazu.

 

Odpoledne "2014" a mladší

Odpolední turnaj se konal ihned po skončení dopoledního programu. Na kvalitně obsazeném turnaji se představilo 6 društev, a to: FK Jaroměř, FK Pardubice, TJ Sokol Třebeš, FC Spartak Rychnov nad KněžnouFC Hradec Králové - černá a FC Hradec Králové - bílá.

O kvalitní souboje rozhodně nebyla nouze a každý mohl porazit každého. Zvítězil celek FK Pardubice, který měl stejně bodů jako FC Hradec Králové - bílý, ale měl lepší vzájemný zápas. FK Jaroměř skončila na 6. místě.

Výsledkový servis naleznete ZDE:

Rozpis zápasů

Tabulka

 

První letošní FOTTUR ovládl Hradec Králové

V jaroměřské hale ASVAJ se 27.2.2022 uskutečnil první halový turnaj FOTTUR po dlouhé odmlce způsobenou epidemiologickou situací v naší zemi.

FK Jaroměř do turnaje postavila rovnou dva týmy. FK Jaroměř červená si v turnaji nepočínala příliš šťastně. Tým byl však z větší části doplněn o hráče ročníku 2013, a tak tito hráči v těžkých zápasech nabrali potřebné zkušenosti, které určitě prodají na dalších turnajích. FK Jaroměř bílá si počínala skvěle, výsledkem je konečné čtvrté místo!

Mezi ostatními účastníky byly týmy: MFK Chrudim, TJ Sokol Bílá Třemešná, TJ Sokol Stěžery, TJ Velichovky, SK Bystřian Kunčice a již zmíněný FC Hradec Králové.

Nejlepším hráčem turnaje byl zvolen Tomáš Hovorka z MFK Chrudim. Nejlepší střelec byl s neuvěřitelnými 20(!!!) nastřílenými góly Albert Řehůřek z FC Hradec Králové. Trofej pro nejlepšího brankaře zůstala doma. Cenu si totiž vychytal Adam Tomek z FK Jaroměř bílá.

Turnaj doprovázela hlasitá divácká atmosféra hlavně díky bubnům rodičů z Chrudimi a hlasitým fanděním ze strany ostatních účastníků turnaje.

Kompletní výsledkový servis naleznete ZDE:

FOTTUR - 27.2.2022-1

První letošní FOTTUR ovládly Pardubice

První letošní halový turnaj FOTTUR se konal v jaroměřské hale Asvaj v sobotu 20.11.2021.

Turnaj byl určen mladší přípravce, konkrétně ročníku 2014 a mladším. Mezi přihlášenými celky byli: FC Hradec Králové, MFK Chrudim (2x), FK Pardubice (2x), FC Slavia Hradec Králové a samozřejmě nechyběl domácí celek FK Jaroměř.

Výsledkově se nejvíce dařilo celkům z Pardubic, které opanovaly první dvě místa. Je nutné konstatovat, že mezi 2. a 4. místem rozhodoval rozdíl skóre. Na třetím místě se umístil MFK Chrudim - červený tým. Nepopulární bramborovou medaili si domů odvezl FC Hradec Králové. Jaroměři se turnaj příliš nepovedl a kluci skončili na 7. místě.

Turnaj se konal ve výborné atmosféře, které přispěli samotní hráči spolu s diváky.

Výsledky turnaje naleznete ZDE: 

FOTTUR pro ročník 2014, 20.11.21, foto: Gabriela Dernerová Hráči FK Jaroměř (v červeném) v souboji s hráči FC Hradec Králové.
Foto: Gabriela Dernerová.

Galerie k turnaji zde. Autorka Gabriela Dernerová.

Obsazenost zimních halových turnajů FOTTUR

Zde na webu v pravém sloupci v rámečku Fottur Jaroměř v odrážce Účastníci si můžete překontrolovat volné termíny na zimních halových turnajích Fottur. Tabulka je aktualizována průběžně.

Přihlášky zasílejte sekretáři klubu Ondřeji Častvajovi na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , a to nejpozději sedm dní před termínem turnaje.

Startuje možnost přihlášení na halové fotbalové turnaje FOTTUR Jaroměř 2021-2022!

Fotbalový klub Jaroměř si pro Vás připravil i v této halové sezóně sérii halových fotbalových turnajů FOTTUR pro Vaše nejmenší fotbalisty!

Chystáme pro Vás spoustu novinek - přihlašte tak svůj tým na naše turnaje co nejdříve!

FOTTUR Jaroměř - pozvánka FINAL

Pozn.: Turnaje se uskuteční v případě, že to aktuální epidemiologická situace dovolí!

Monday the 20th.
Template © socoolapps | free wordpress templates - All rights reserved.