dnes hraje Jan Holub

Novinky

Střelci 1.B třídy 2014/2015

Kategorie: HOME
jméno tým skupina počet gólů
1. J.Jiřička FK Dolní Kaln&a= acute; B 3
Hořínek SK Albrechtice n.O. D 3
Němeček SK Miletín A 3
Jakoubek Tatran Hostinné= B 3
Nový D. FC Spartak Kobylice A 3
2. Pazderník Baník Vamberk D 2
D.Ježek FK Dolní Kaln&a= acute; B 2
Klaban FK Kopidlno A 2
Brett FK Kopidlno A 2
Brendl Loko Borohrádek= D 2
Vítek L. SK Albrechtice n.O. D 2
Zámečn&iacu= te;k Sokol Nepolisy A 2
Jelen Spartak Opočno C 2
Krmaš Velešov Doudleby = n.O. D 2
Mészáros = M. SK Jičín B= A 2
Kořínek SK Jičín B= A 2
Vondrouš SK Miletín A 2
Pánek Sokol Nepolisy A 2
Kotyk Baník Žacléř B 2
Králík T.= Baník Vamberk D 2
Sehnal Sokol Zdelov D 2
3. Valtera AFK Hronov B 1
Šponar Baník Vamberk D 1
Hamerský Baník Vamberk D 1
Jedlinský Jan Černíkovic= e D 1
Tomášek Jan= České Meziříčí C 1
M. Novotný FC Spartak Kobylice A 1
Khol FC Spartak Kobylice A 1
Brandejs Jakub FC Spartak Rychnov n.K= n. D 1
Jedlinský Jakub<= /td> FC Spartak Rychnov n.K= n. D 1
Kočnar Aleš FC Spartak Rychnov n.K= n. D 1
Jakub Roman FC VTJ Milí= 9;eves A 1
Rejha FC VTJ Milí= 9;eves A 1
M.Bartoš FK Dolní Kaln&a= acute; B 1
Plhal FK Jaroměř B= C 1
Hekele FK Jaroměř B= C 1
Šafaří= k FK Kopidlno A 1
Poutník FK Kopidlno A 1
Sazima T. Loko Borohrádek= D 1
Zvolánek Lokomotiva HK C 1
Javůrek Jakub Lokomotiva HK C 1
Jaroš SK Albrechtice n.O. D 1
Sršeň SK Albrechtice n.O. D 1
Janeček SK Albrechtice n.O. D 1
Drbohlav SK Hošek Robousy<= /td> A 1
Tomášek SK Hošek Robousy<= /td> A 1
Drbohlav SK Hošek Robousy<= /td> A 1
Lámr SK Miletín A 1
Hlavatý Slavoj Předmě= ;řice C 1
Čepelka Sokol Lípa nad Orlicí D 1
Brokeš Sokol Malšovice C 1
Velinský Sokol Malšovice C 1
J. Lihan Sokol Nepolisy A 1
Reichl Spartak Opočno C 1
Horák L. Tatran Hostinné= B 1
Hylmar TJ Rudník B 1
Horešovský<= /td> TJ Rudník B 1
Lyer Velešov Doudleby = n.O. D 1
Dudek Velešov Doudleby = n.O. D 1
Zlámal SK Jičín B= A 1
Říha L. FC Spartak Kobylice A 1
Havelka M. FK Kopidlno A 1
Roman M. FC VTJ Milí= 9;eves A 1
Havelka FC VTJ Milí= 9;eves A 1
Šustr Sokol Nepolisy A 1
Nývlt M. MFK Trutnov C B 1
Ondráško Baník Žacléř B 1
Navrátil T. ml.<= /td> FK Dolní Kaln&a= acute; B 1
Mucha J. Spartak Police n. M. B 1
Klapkovský Spartak Police n. M. B 1
Puraš AFK Hronov B 1
Brhel FC Mladé Buky B 1
Štěpán= ek FC Mladé Buky B 1
Macháček Sokol Deštn&eacut= e; v O. h. C 1
Lejp D. Slavoj Předmě= ;řice C 1
Bareš E. Slavoj Předmě= ;řice C 1
Krajňák T.<= /td> České Meziříčí C 1
Tobiášek Sokol Malšovice C 1
Rejha Sokol Malšovice C 1
Šrámek Velešov Doudleby = n.O. D 1
Mazura M. Velešov Doudleby = n.O. D 1
Kráčmer Velešov Doudleby = n.O. D 1
Dobiáš T. Loko Borohrádek= D 1
Bílek J. Loko Borohrádek= D 1
Čermák A. Loko Borohrádek= D 1
Polívka FC Spartak Rychnov n.K= n. D 1
Wednesday the 20th.
Template © socoolapps | free joomla 2.5 templates - All rights reserved.