ban 20180112 galavecer1
Jičín 12.1.2018 - Martin Kilevník byl nominován do nejlepší jedenáctky krajského přeboru 2016/17 podle Deníku (šestý zprava).

Novinky

STP rozlosování jaro 2014

Kategorie: HOME
  MŽ, SP – PODZIM  2013 - SKUPINA A  
1. JIČÍN SK JIČÍN
2. TŘEBEŠ TJ SOKOL TŘEBEŠ
3. VRCHLABÍ FC VRCHLABÍ
4. NÁCHOD/N.M. FK NÁCHOD/MFK N.M.n.M
5. OLYMPIA A FC OLYMPIA HRADEC KRÁLOVÉ  A
6. JAROMĚŘ FK JAROMĚŘ
7. DVŮR KRÁLOVÉ TJ DVŮR KRÁLOVÉ n/L
Utkání v nástavbě - přípravná utkání (náhodný los mezi všemi účastníky KP) sraz hřiště
pořadatel/hřiště: datum: účastníci :
1.nástavba NE 13.4. 1 2 3 4 9:15
Hostinné 10:00 Hostinné Rychnov Hro/Pol Jaroměř
E-on CUP r. 2004 SO 19.4. 1 2 3 4 7:15
Chrudim 9:00        
2.nástavba NE 20.4. 1 2 3 4 8:15
Rtyně v P 9:00 Jaroměř Rt./Úpice Trutnov Dvůr
3.nástavba SO 26.4. 1 2 3 4 9:30
Olympia HK 10:00 Hro/Pol Olympia B Jičíněves Jaroměř
Utkání ve skupině - mistrovská utkání (zápasy ve skupině - výsledky v tabulce)
můžete sledovat na
http://www.fotbaljaromer.cz/index.php/st-pripravka  nebo
http://www.khfotbal.cz/soutez/rozpis/74/7/
14.kolo SO 3.5. 1 2 3 4 8:15
Podhůří u Vrchl. 10:00 Jaroměř Vrchlabí x Dvůr
Grassroots+day ČT 8.5. 1 2 3 4 7:00
bude doplněno 9:00        
15.kolo SO 10.5. 1 2 3 4 7:30
Třebeš HK 9:00 x Jaroměř Olympia A Třebeš
16.kolo SO 17.5. 1 2 3 4 9:45
Jaroměř 10:00 Ná/N.M. Vrchlabí Jaroměř Olympia A
17.kolo SO 24.5. 1 2 3 4 9:45
Jaroměř 10:00 Dvůr Jičín Olympia A Jaroměř
18.kolo NE 1.6. 1 2 3 4 8:00
Jičín 10:00 Jaroměř x Ná/N.M. Jičín
19.kolo SO 7.6. 1 2 3 4 9:45
Jaroměř 10:00 Třebeš Jaroměř Vrchlabí Jičín
20.kolo NE 15.6 1 2 3 4 8:45
Jaroměř 9:00 Dvůr Jaroměř Ná/N.M. Třebeš
3x tým - délka utkání 2x20 minut 4x tým - délka utkání 2x15 minut
A = pořadatel rozpisy utkání A = pořadatel rozpisy utkání
09,00 hodin A 1 - B 1 A 2 - B 2 09,00 hodin A 1 - B 1 C 1 - D 1
09,50 hodin B 1 - C 1 B 2 - C 2 09,40 hodin A 2 - B 2 C 2 - D 2
10,40 hodin A 1 - C 1 A 2 - C 2 10,20 hodin A 1 - C 1 B 1 - D 1
11,30 hodin závěr 11,00 hodin A 2 - C 2 B 2 - D 2
11,40 hodin A 1 - D 1 B 1 - C 1
12,20 hodin A 2 - D 2 B 2 - C 2
13,00 hodin závěr
Thursday the 18th.
Template © socoolapps | free wordpress themes - All rights reserved.