ban 20181021 Trebes pozv

Novinky

Termínová listina - jaro 2014

Kategorie: HOME
Dat. Den Čas Družstvo D/V Kolo Domácí Hosté Pozn.
15.03. SO 10:00 MUŽI A VENKU 17 Dobruška FKJ A
16.03. NE 10:00 STŽ VENKU PO KFS FKJ MFK N.Město n/M UT N.Město n/M
16.03. NE 10:00 MUŽI B VENKU 17 TJ Červ. Kostelec B FKJ B
21.03. 16:00 MLD DOMA přátelské utkání FKJ TJ Rasošky
hřiště č. 2
22.03. SO 10:00 STŽ VENKU příprava RSCM ROZKOŠ Česká Skalice FKJ
22.03. SO 15:00 MUŽI A DOMA 18 FKJ A Sparta Úpice
23.03. NE 15:00 MUŽI B DOMA 18 FKJ B Sokol Mezilesí
29.03. SO 16:00 MUŽI B VENKU 19 Sokol Stárkov FKJ B
29.03. SO 20:00 STŽ VENKU PZ TJ Sokol Třebeš HK FKJ UT Slavia HK
30.03. NE 15:00 MUŽI A VENKU 19 RMSK Cidlina FKJ A UT Chudonice
03.04. ČT 16:00 MLŽ DOMA PZ FKJ SK Třebechovice
05.04. SO 16:30 MUŽI A DOMA 20 FKJ A Rychnov n/K.
05.04. SO 14:00 STP DOMA PZ FKJ MFK N. Město n.M.
06.04. NE 12:15 STŽ DOMA 12 FKJ FC Kostelec n/O.
06.04. NE 14:15 MLD DOMA 12 FKJ FC Kostelec n/O.
06.04. NE 16:30 MUŽI B DOMA 20 FKJ B TJ Velké Poříčí A
07.04. PO 17:00 MLŽ DOMA PZ FKJ Úpice/Rtyně
10.04. ČT 17:30 MLŽ VENKU Černilov FK Jaroměř
12.04. SO 11:00 MP DOMA PZ FKJ TJ Sokol Hoříněves hřiště Růžovka
12.04. SO 13:45 STŽ VENKU 13 FC Spartak Rychnov n/K FKJ UT Rychnov n/K
12.04. SO 11:45 MLD VENKU 13 FC Spartak Rychnov n/K FKJ UT Rychnov n/K
12.04. SO 16:30 MUŽI A VENKU 21 SK Jičín FKJ A UT Jičín
13.04. NE 10:00 STP+MLŽ VENKU nástavba Hostinné, Rychnov n.K., Hronov-Police hřiště Hostinné
13.04. NE 16:30 MUŽI B VENKU 21 Sokol V.Jesenice FKJ B
16.04. ST 17:00 STŽ
DOMA
PO KFS FKJ MFK Trutnov semifinále
19.04. SO 9:00 ročník
2004 a 2005
VENKU PZ Turnaj E.ON Junior Cup 2014 MFK Chrudim
19.04. SO 17:00 MUŽI A DOMA 22 FKJ A Týniště n/O.
20.04. SO 9:00 STP+MLŽ VENKU nástavba Rtyně-Úpice, Trutnov, Dvůr Králové n/L hřiště Rtyně v Podkrkonoší
20.04. NE 12:45 STŽ DOMA 14 FKJ TJ Červený Kostelec
20.04. NE 14:45 MLD DOMA 14 FKJ TJ Červený Kostelec
20.04. NE 17:00 MUŽI B DOMA 22 FKJ B Spartak Police n/M. B
23.04. ST 17:30 MUŽI A
DOMA
PO KFS FKJ Červený Kostelec čtvrtfinále
26.04. SO 9:00 MLP VENKU 8 Náchod, Trutnov, Dvůr Králové n/L, hřiště Náchod UT
26.04. SO 10:00 STP+MLŽ VENKU nástavba Hronov-Police, Olympia HK B, Jíčíněves hřiště Olympia HK
26.04. SO 9:30 STŽ VENKU 15 TJ FC Slavia / Nový HK FKJ hřiště Slavia HK č.1PT, č.2UT
26.04. SO 11:15 MLD VENKU 15 TJ FC Slavia / Nový HK FKJ hřiště Slavia HK č.1PT, č.2UT
26.04. SO 17:00 MUŽI A DOMA 23 FKJ A Lázně Bělohrad
27.04. NE 17:00 MUŽI B DOMA 23 FKJ B SK Babí
01.05. ČT



Přebory OFS U11 + U12 2.kolo
01.05. ČT 12:45 STŽ DOMA 16 FKJ FC Vrchlabí
01.05. ČT 14:45 MLD DOMA 16 FKJ FC Vrchlabí
01.05. ČT 17:00 MUŽI B DOMA 16 FKJ B TJ Slovan Broumov B
03.05. SO 10:00 STP+MLŽ VENKU 14 Vrchlabí, Dvůr Králové n/L hřiště Podhůří
03.05. SO 17:00 MUŽI B VENKU 24 TJ Velichovky FKJ B
03.05. SO 14:00 MUŽI A VENKU 24 Kratonohy FKJ A
04.05. NE 10:00 MLP VENKU 9 Trutnov, FC HK A, Broumov hřiště Háječek HK
08.05. ČT 09:00 STP VENKU
Grassroots Day turnaj - Týniště/Albrechtice, Třebeš HK, Jičíněves, Nový HK, Jaroměř, Roudnice
08.05. ČT 09:00 MLŽ VENKU
Grassroots Day turnaj - Nový HK, Jaroměř, Roudnice, Úpice, Jičíněves
08.05. ČT 15:00 MUŽI A DOMA 16 FKJ A TJ Slovan Broumov
10.05. SO 10:00 MLP DOMA 10 Náchod, RCSM Česká Skalice, FC HK A
10.05. SO 09:00 STP+MLŽ VENKU 15 Třebeš HK, Olympia HK hřiště Třebeš
10.05. SO 17:00 MUŽI A DOMA 25 FKJ A TJ Červený Kostelec
11.05. NE 9:30 STŽ VENKU 17 FC Olympia HK FKJ
11.05. NE 11:15 MLD VENKU 17 FC Olympia HK FKJ
11.05. NE 17:00 MUŽI B DOMA 25 FKJ B Sokol Heřmán-
kovice

17.05. SO 09:00 MLP VENKU 11 Dvůr Králové n/L, Nové Město n/M, FC HK A hřiště Dvůr Králové .L.
17.05. SO 10:00 STP+MLŽ DOMA 16 Náchod-Nové Město n/M., Vrchlabí, Olympia HK A
17.05. SO 10:15 MUŽI A VENKU 26 TJ FC Slavia HK FKJ A hřiště Slavia HK č.1PT, č.2UT
18.05. NE 12:45 STŽ DOMA 18 FKJ MFK Trutnov / Volanov
18.05. NE 14:45 MLD DOMA 18 FKJ MFK Trutnov / Volanov
18.05. NE 17:00 MUŽI B VENKU 26 Jiskra Č.Skalice FKJ B
21.05. ST 17:30 MUŽI A DOMA PO KFS FKJ A TJ Červený Kostelec semifinále
24.05. SO 10:00 STP+MLŽ DOMA 17 Dvůr Králové n/L., Jičín, Olympia HK A
24.05. SO 17:00 MUŽI A DOMA 27 FKJ A FK Chlumec n/C.
25.05. NE 10:00 MLP VENKU 12 Trutnov, RSCM Česká Skalice, Nové Město n/M hřiště Horní Staré Město
25.05. NE 12:45 STŽ DOMA 19 FKJ TJ Sokol Třebeš HK
25.05. NE 14:45 MLD DOMA 19 FKJ TJ Sokol Třebeš HK
25.05. NE 17:00 MUŽI B DOMA 27 FKJ B TJ Slavoj Teplice n/M.
28.05. ST 17:30 STŽ

při postupu čtvrtfinále
31.05. SO 10:00 MLP DOMA 13 Broumov, Náchod, Nové Město n/M
31.05. SO 9:30 STŽ VENKU 20 TJ Slovan Broumov FKJ
31.05. SO 11:15 MLD VENKU 20 TJ Slovan Broumov FKJ
31.05. SO 17:00 MUŽI B VENKU 28 Lokomotiva Meziměstí FKJ B
31.05. SO 10:15 MUŽI A VENKU 28 FC Olympia HK FKJ A
01.06. NE 10:00 STP+MLŽ VENKU 18 Náchod-Nové Město n/M., Jičín hřiště Jičín
04.06. ST



Přebory OFS U13, U10
04.06. ST 17:30 MUŽI A
PO KFS při postupu finále
07.06. SO 09:00 MLP VENKU 14 Dvůr Králové n/L, RCSM Česká Skalice, Broumov hřiště Česká Skalice
07.06. SO 10:00 STP+MLŽ DOMA 19 Třebeš HK, Vrchlabí, Jičín
07.06. SO 17:00 MUŽI A DOMA 29 FKJ A TJ Jiskra Hořice
08.06. NE 12:45 STŽ DOMA 21 FKJ FK Chlumec n/C./RMSK
08.06. NE 14:45 MLD DOMA 21 FKJ FK Chlumec n/C./RMSK
08.06. NE 17:00 MUŽI B DOMA 29 FKJ B Sokol Hejtmán-
kovice

14.06. SO 9:00 MLP DOMA
Grassroots Day turnaj - Jaroměř, Nový HK, Jičíněves, Třebeš HK, Třebeš HK-dívky
14.06. SO 9:30 STŽ VENKU 22 MFK Nové Město n/M. FKJ
14.06. SO 11:15 MLD VENKU 22 MFK Nové Město n/M. FKJ
14.06. SO 17:00 MUŽI B VENKU 30 TJ Dolany FKJ B
14.06. SO 17:00 MUŽI A VENKU 30 Libčany FKJ A
15.06. NE 09:00 STP+MLŽ DOMA 20 Dvůr Králové n/L., Náchod-Nové Město n/M., Třebeš HK A Jaroměř
Friday the 19th.
Template © socoolapps | free joomla 2.5 templates - All rights reserved.