ban 20190616 Vrchlabi - FKJ vysl
Vrchlabí 16.6. - Jaroměř v posledním jarním kole krajského přeboru dospělých podlehla Vrchlabí 3:1

Novinky

Výroční valná hromada FK Jaroměř 2019

Pozvánka na jednání Valné hromady

 

V souladu se stanovami Fotbalového klubu Jaroměř, z.s. svolává výkonný výbor jednání 8. valné hromady, které se bude konat v pátek 21. června 2019 v 17:00 hod. na hřišti v Růžové ulici.

Program valné hromady výroční schůze 2019

 1. Úvod
 2. Zpráva předsedy FK Jaroměř o činnosti oddílu
 3. Zpráva pokladníka a sekretáře
 4. Návrh a volba mandátové komise
 5. Návrh a volba návrhové komise
 6. Přednesení výroční zprávy a hospodářského výsledku za rok 2018
 7. Návrh usnesení návrhovou komisí
 8. Schválení usnesení
 9. Diskuze
10. Závěr


Vaší přítomností na Valné hromadě splníte jednu z mála povinnosti, která vychází ze členství ve Fotbalovém klubu Jaroměř, z.s.

Srdečně zváni jsou všichni současní členové fotbalového oddílu FK Jaroměř, ale i případní noví členové, kteří mají zájem do tohoto fotbalového klubu vstoupit.

Členský příspěvek na rok 2019 činí 300Kč/rok. (V tomto poplatku je zahrnut členský příspěvek Fotbalového klubu a příspěvek na FAČR + ČSTV). Ti členové, kteří nemají ještě zaplacený poplatek za rok 2018 ho musí dodatečně uhradit na této valné hromadě.

Zaplacení tohoto poplatku je podmínkou k členství ve fotbalovém klubu Jaroměř a člen tímto získá právo volit a být volen na valné hromadě a spoustu dalších výhod.

Veškerá práva a povinnosti člena se řídí platnými stanovami, které naleznete zde: Stanovy Fotbalového klubu Jaroměř.

Na této valné hromadě se bude volit i nový Výkonný výbor FK Jaroměř.

Zájemci o vstup do výkonného výboru FK Jaroměř se mohou hlásit u sekretáře p. Jiřího Červenky (e-mail:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , tel: 605 253 010), a to nejpozději do čtvrtka 20.6.2019.


Výkonný výbor FK Jaroměř.

Ocenění na krajském fotbalovém galavečeru

V pátek 18.1.2019 večer proběhl v Rychnově nad Kněžnou devátý Galavečer Krajského fotbalového svazu Královéhradeckého kraje.


FK Jaroměř obdržel cenu za nejlepší práci s přípravkami. Cenu převzal osobně předseda klubu Tomáš Čekal z rukou Martina Zbořila, předsedy rychnovského OFS, Tomáše Navrátila, předsedy komise mládež KFS a Libora Rakovského, majitele sponzorské společnosti AT Consult.

Jan Holub, který s výběrem Královéhradeckého KFS mužů postoupil do evropského finále Regions Cup 2018, byl spolu s celým reprezentačním týmem oceněn královéhradeckým krajským fotbalovým svazem. Cenu předával Vladan Haleš, místopředseda KFS, a Jiří Novák, vedoucí logistiky FAČR.

Další kategorií, ve které uspěli jaroměřští zástupci, je ideální jedenáctka krajského přeboru roku 2018 podle Deníku. Do ní byli nominování Martin Kilevník a Martin Michálek. Ceny předali Jiří Tůma, vedoucí sportovní redakce Deníku východní Čechy a Richard Jukl, místopředseda představenstva FC Hradec Králové.

Všechny oceněné najdete na webu KFS zde.

Galavečer KFS - cena pro juniory, 18.1.2019, foto Tomáš Čekal Galavečer KFS - cena pro juniory, 18.1.2019, foto Lubomír Douděra Galavečer KFS - cena pro juniory, 18.1.2019, foto Lubomír Douděra

Foto: Tomáš Čekal a Lubomír Douděra

Plán zimní přípravy mužů 2019

Zimní příprava mužů začne úvodním tréninkem 11. ledna na umělé trávě v Růžovce. Naše hráče čekají tři soupeři z divize a čtyři z krajských přeborů a soutěží.


Hned na úvod to bude tradiční soupeř MFK Trutnov na tamní umělé trávě. Po Dvoru Králové pak divizní trio završí přátelský zápas s béčkem FK Pardubice. Jaro začne šestnáctým kolem přeboru v polovině března. Další podrobnosti naleznete v Plánu zimní přípravy mužů (viz. sloupec vpravo).

Miroslav Martinovský ocenil střelce podzimu

AKTUALIZOVÁNO

24.11.2018 - Jaroměř, Letiště Josefov

Přátelské posezení před zimní přestávkou

V restauraci Aeroklub Jaroměř se v sobotu 24.11. sešli hráči týmu dospělých, zástupci výkonného výboru, realizačního týmu a hosté z řad fanoušků, aby zhodnotili podzimní část sezony 2018/19.

Trenér týmu dospělých Miloš Exnar v úvodním slově všechny přivítal a krátce shrnul situaci mužstva před zimní přestávkou.

Poté se o slovo přihlásil Miroslav Martinovský s obsáhlejším rozborem, napsaným pro Jaroměřský a josefovský zpravodaj (zveřejnili jsme zde). Na závěr předal ručně šitou zlatou kopačku nejlepšímu střelci podzimu Martinu Knapovi. Celý večer završilo výtečné pohoštění z kuchyně Aeroklubu na josefovském letišti.


Foto: Václav Mlejnek

Výkonný výbor zvolil nového předsedu FK Jaroměř

Výkonný výbor FK Jaroměř zvolil na svém středečním zasedání 22.8.2018 nového předsedu klubu. Stal se jím pan Tomáš Čekal, který bude tuto funkci vykonávat do příští výroční schůze klubu.


Volba navazovala na valnou hromadu ze dne 27. července 2018, na které z výkonného výboru odstoupili dva členové, pánové Jiří Lebedinský a Jan Holub. Nový předseda se formálně ujme funkce po zapsání do veřejného rejstříku spolků, vedeného u krajského soudu.Tomáš Čekal
předseda FK Jaroměř


V letech 1995 - 2005 působil ve Slavoji Josefov. Poté přešel do Jiskry Jaroměř, kde se věnoval trenérské práci s přípravkami, později pak se staršími žáky. Od roku 2012 je také správcem hřiště a členem výkonného výboru.

Výkonný výbor by rád veřejně poděkoval odstupujícímu předsedovi Jiřímu Lebedinskému za dlouholetou funkcionářskou práci pro klub. Pan Lebedinský bude dál působit v FK Jaroměř jako trenér mladších žáků.

Pro úplnost přinášíme přehled projednávaných programových bodů na červencové Čtvrté Valné hromadě Fotbalového klubu Jaroměř, z.s.

1. Na úvod přivítal přítomné člen výboru Lukáš Kňourek a seznámil je s programem Valné hromady.

2. Předseda Jiří Lebedinský přednesl zprávu, kde informoval o proběhlé sezoně a o úspěšnosti jednotlivých věkových kategoríí.

3. Pokladník a sekretář Jiří Červenka informoval o stavu klubových financí, o dotacích, a dále pak o organizačních záležitostech fungování klubu.

4. Pánové Lebedinský a Holub informovali Valnou hromadu o svém odstoupení.

5. Do mandátové komise byli navrženi: Evžen Zvolánek a František Valčík. Výsledky volby: pro – 16, proti – 0, zdrželi se – 2.

6. Do návrhové komise byli navrženi: Lukáš Kňourek a Jiří Skalický. Výsledky volby: Pro – 16, proti – 2, zdrželi se – 0.

7. Pokladník a sekretář Jiří Červenka přednesl Výroční zprávu za minulý rok. Zpráva schválena: pro – 17, proti – 0, zdrželi se - 1.

8. Návrh usnesení návrhovou komisí.

9. Diskuze: Hlasatel pan Dušek vznesl dotaz, zda by bylo možné mu předávat přesné informace jako podklad pro komentování zápasů. Bude přizván k jednání Výboru.

10. Schválení usnesení – Volba: pro 16, proti – 0, zdrželi se - 2.


Thursday the 20th.
Template © socoolapps | free wordpress templates - All rights reserved.