Jaroměř 14.4.2024 - Jaroměřské Áčko prohrálo doma s chlumeckým Béčkem 1:2
Dolany 13.4.24 - B-tým prohrál v Dolanech 3:2

V posledním zápase Region´s Cupu vybojovala ČR postup do finále

Regions Cup - 20.6.2018 17:00 - hřiště Trutnov.

Česká republika - Maďarsko 0:0 (0:0)

Branky: -

Sestava České republiky (vínová): 1 Stastny - 2 Kovář, 3 Kejzlar, 4 Turner, 5 Moravec, 6 Tobiáš, 7 Tauchman, 8 Holub (C), 10 Podolník, 13 Zezula, 15 Brejcha

Sestava Maďarska (bílá):  1 Klézl - 3 Horváth, 4 Kapa, 5 Kapa, 9 Füleki, 11 Lizák, 14 Vojnisek, 15 Kelemen, 16 Kiss, 17 Vörös Torma, 18 Nagy (C)

(jr) - Poslední zápas kvalifikace UEFA Region´s cupu se odehrál v Trutnově. V něm proti sobě stanul tým České republiky, vedený kapitánem Janem Holubem, a tým Maďarska. Utkání probíhalo ve svižném tempu s větší důrazností i občasnými pokusy získat výhodu od rozhodčích hereckou etudou. Ti se však nedali ošálit snadno. Jaroměřská legenda Jan Holub jistil obrannou linii a ofenzivními výpady vpřed dával soupeřům zabrat.

Jan Holub létal po hřišti jako bojovník nindža.

Od 65. minuty hráli Češi o 10 hráčích po vyloučení Jiřího Podolníka (dvě žluté karty). Zdálo se, že hosté budou mít po zbytek zápasu převahu, jenže i v oslabení byli Češi důstojným soupeřem. Tři minuty před koncem, tedy v 87. minutě, byl poměr hráčů na obou stranách vyrovnán vyloučením maďarského hráče Honyáka. Rozhodčí po nastavení pěti minut nad rámec herní doby hvizdem ukončil zápas s výsledkem 0:0, což znamenalo, že Česká republika přímo postupuje z kvalifikace do závěrečného finálového turnaje Region's cupu!

ŽK: 6 - 4
ČK: Podolník - Honyák

Podrobnosti k zápasu na stránkách UEFA zde.

Trutnovský útočník Martin Kejzlar to měl s maďarskou obranou hodně těžké.

Čeští reprezentanti (Jan Holub zcela vpravo) rozdávají úsměvy po závěrečném hvizdu. Foto 3x: Václav Mlejnek.