Jaroměř 14.4.2024 - Jaroměřské Áčko prohrálo doma s chlumeckým Béčkem 1:2
Dolany 13.4.24 - B-tým prohrál v Dolanech 3:2

Ve druhém zápase Region´s Cupu porazila ČR San Marino

Regions Cup - 17.6.2018 11:00 - hřiště Vrchlabí.

Česká republika - San Marino 2:0 (1:0)

Branky: Kejzlar, Holec

Sestava České republiky (červená): 16 Vaníček - 3 Kejzlar, 4 Turner, 5 Moravec, 8 Holub (C), 10 Podolník, 11 Holubec, 12 Malý, 13 Zezula, 17 Hlava, 18 Brich

Sestava San Marina (bílá):  12 Stimac - 2 Cavalli, 3 Merendino (C), 5 Muccini, 6 Tomassoni, 7 Ceccaroli, 9 Angelini, 10 Marigliano, 11 Neri, 13 Liverani, 17 Rossi

(jr) - Česká amatérská fotbalová reprezentace zastoupená výběrem Královéhradeckého kraje podruhé zvítězila na UEFA Region´s Cupu. Tentokrát proti soupeřům z nejstarší republiky na světě - San Marina. Výsledkem 2:0, góly v 7. minutě a v 90. minutě Češi znovu potvrdili své kvality. Reprezentanty opět vedl na hřiště s kapitánskou páskou jaroměřský Jan Holub, jenž opět odehrál celý zápas (s tradičním číslem 8). Poslední zápas kvalifikační skupiny na mistrovství v roce 2019 odehrají s Maďarskem, které má také dvě výhry jako náš tým. A bude se hrát o hodně - o samotné prvenství v kvalifikační skupině a o přímý postup!

ŽK: 72. Vaníček, 90+1. Vitebský - 40. Righi, 44. Tomassoni, 52. Cavalli, 79. Neri, 83. Zaghini.

Podrobnosti k zápasu na stránkách UEFA zde.

Jan Holub zcela vlevo s číslem 8. Foto: Jiří Petr. Fotogalerie k zápasu zde nebo galerie denik.cz zde