ban 20190113 CKost  MP 1misto
13.1.2019 - Mladší přípravka zvítězila na turnaji v Červeném Kostelci

Novinky

Tomáš Poděbradský ve výběru OFS Náchod

Turnaj OFS U-11, hala ASVAJ Jaroměř, 6.1.2019

Předminulou neděli se ve sportovní hale v Jaroměři uskutečnil halový turnaj v rámci Zimní halové ligy okresních fotbalových svazů pro kategorii U-11 a U-12.

V kategorii U-11 zastupoval FK Jaroměř Tomáš Poděbradský a ve výběru náchodského okresu se určitě neztratil. Ve třech z celkových čtyř zápasů skóroval a na závěrečném ceremoniálu byl vyhlášen nejlepším hráčem celého turnaje. Výběr náchodského okresu jako tým suverénně dobyl první místo s odstupem pěti bodů před druhým OFS Hradec Králové.

Pro výběry kategorie U-11 se jednalo o postupový turnaj, neboť nejlepší dva výběry budou náš kraj reprezentovat v Mezikrajském finále, které proběhne 10.3.2019 ve sportovní hale v Třebši.Tomáš Poděbradský s cenou pro nejlepšího hráče. Foto: Lubomír Douděra.

1. místo MLP na turnaji v Červeném Kostelci

Halový turnaj pro r.2010 - 13.01.2019 - hala Č. Kostelec


Tým MLP Jaroměř se o víkendu zúčastnil turnaje pro ročník 2010 v Č. Kostlci, kde bylo přihlášeno 8 týmů (3x  Č. Kostelec, OFS Trutnov, Hostinné, Police n. M., Zábrodí). Na turnaj jsme původně chtěli vyrazit pouze s ročníkem 2011. Nakonec z různých důvodů (nemoc, dovolená, hory) jsme byli nuceni tým poskládat z r.2011 a r.2010. Z pozice trenérů musíme kluky pochválit, díky předváděné hře a nasazení si kluci konečné první místo jednoznačně zaslouží.
Černou kaňkou na turnaji pro náš tým je zranění Tomáše Dernera v prvním utkání, tímto mu přejeme brzké uzdravení.

 

FK Jaroměř - TJ Č. Kostelec žlutí 2:0

Brankář: Dohnal
Branky: Vávra 2x

FK Jaroměř - TJ Tatran Hostinné 5:0

Brankář: Vávra
Branky: Dohnal 2x, Libich 1x, Hochsteiger 1x, Kučera 1x

FK Jaroměř - OFS Trutnov 1:0

Brankář: Libich
Branky: Hochsteiger 1x (penalta)

FK Jaroměř - TJ Sokol Zábrodí 3:0

Brankář: Hiesl
Branky: Dohnal 2x, Hochsteiger 1x

FK Jaroměř - TJ Č. Kostelec bílí 2:1

Brankář: Hochsteiger
Branky: Kučera 2x

FK Jaroměř - TJ Č. Kostelec modří 1:0

Brankář: Vávra
Branky: Hiesl 1x

FK Jaroměř - TJ Spartak Police n. M. 3:1

Brankář: Libich
Branky: Hiesl 1x, Hochsteiger 1x, Kučera 1x

 

Sestava:

r.2010 - Libich, Hochsteiger, Dohnal, Kašajík, Derner (zraněn po prvním zápase)
r.2011 - Vávra, Kučera, Hiesl

 

Konečné pořadí turnaje:

1. FK Jaroměř 
2. Č. Kostelec
3. Č. Kostelec

turnaj v Červeném Kostelci, 13.1.2019, foto Žaneta Hochsteigerová turnaj v Červeném Kostelci, 13.1.2019, foto Žaneta Hochsteigerová turnaj v Červeném Kostelci, 13.1.2019, foto Žaneta Hochsteigerová
turnaj v Červeném Kostelci, 13.1.2019, foto Žaneta Hochsteigerová turnaj v Červeném Kostelci, 13.1.2019, foto Žaneta Hochsteigerová turnaj v Červeném Kostelci, 13.1.2019, foto Žaneta Hochsteigerová

Foto: Žaneta Hochsteigerová

FOTTUR 2019 - první turnaj v novém roce pro ročníky 2008

13.1.2019 - hala ASVAJ Jaroměř.

Prvním turnajem v rámci FOTbalových TURnajův novém roce 2019 byl turnaj pro ročník 2008 (starší přípravka).

2008

Hráčům ročníku 2008 patřila neděle. Do silně obsazeného turnaje se přihlásilo deset týmů: FK Jaroměř, FK Čáslav, TJ Červený Kostelec, MFK Nové Město n. M., FC Mladé Buky, SK Smiřice, FK Pardubice, MSK Polonia-Stal Świdnica, TJ Velké Poříčí, TJ Jiskra Hořice.

V nedělním turnaji zvítězil tým FK Čáslav. Domácí FK Jaroměř skončil sedmý. Nejlepším střelcem turnaje se stal Pawel Labenź z MKS Polonia-Stal Świdnica s 12 góly.


Kompletní výsledky v přílohách:
   - tabulka  
   - rozpis zápasů a individuální ocenění  

FOTTUR pro ročník 2006 a mladší - 9.12.2018, foto: Václav Mlejnek FOTTUR pro ročník 2006 a mladší - 9.12.2018, foto: Václav Mlejnek FOTTUR pro ročník 2006 a mladší - 9.12.2018, foto: Václav Mlejnek
Vítězný tým Individual Soccer School MZ Praha (na snímku vlevo) a dva týmy domácích hráčů FK Jaroměř.
Fotogalerie k vyhlašování výsledků zde. Foto: Václav Mlejnek
FOTTUR pro ročník 2010 a mladší - 5.11.2017, foto: Jiří Hiesl

  Vítěz turnaje - tým FK Jaroměř. Foto: Jiří Hiesl.


2010

Víkendové turnaje zakončil v neděli ročník 2010. Do turnaje se přihlásilo osm týmů: Fk Jaroměř se dvěma týmy, MFK Nové Město nad Metují, TJ Dobruška/Spartak Opočno, Polonia Stal se dvěma týmy, FC Spartak Choceň a TJ Sokol Třebeš Hradec Králové

Zvítězil modrý tým FK Jaroměř. Nejlepším střelcem turnaje se stal Milan Mrázek z FK Spartak Choceň se 14 brankami.

FOTTUR pro ročník 2006 a mladší - 1.12.2018, foto: Václav Mlejnek

 V závěrečném zápase celého turnaje porazil MFK Nové Město nad Metují spojený tým TJ Dobruška/Spartak Opočno 3:1.  Fotogalerie k odpolednímu vyhlašování výsledků zde.


Kompletní výsledky v přílohách:
   - tabulka  
   - rozpis zápasů, konečné pořadí a individuální ocenění  

FOTTUR pro ročník 2010 a mladší - 2.12.2018, foto: Václav Mlejnek FOTTUR pro ročník 2010 a mladší - 2.12.2018, foto: Václav Mlejnek FOTTUR pro ročník 2010 a mladší - 2.12.2018, foto: Václav Mlejnek
Vítězný tým FK Jaroměř (foto vlevo). Uprostřed nejlepší střelec a zároveň nejužitečnější hráč Milan Mrázek z FK Spartak Choceň. Vpravo nejlepší brankář Adam Paar z MFK Nové Město nad Metují (na snímku s rozhodčím Pavlem Tokárem).
Fotogalerie k vyhlašování výsledků zde. Foto: Václav Mlejnek
FOTTUR pro ročník 2010 a mladší - 5.11.2017, foto: Jiří Hiesl

  Vítěz turnaje - tým FK Jaroměř. Foto: Jiří Hiesl.

7. místo ročníku 2008 z domácího halového turnaje FOTTUR

 

13.1.2019 – hala ASVAJ Jaroměř -  r.2008

Výsledky ve skupině:

FK Jaroměř – SK Smiřice  4:1

Branky: Hrobský 2, Svoboda, Nguyen

FK Jaroměř – Polonia Stal Swidnica  2:1

Branky: Dohnal, Chejnovský

FK Jaroměř – FK Pardubice  1:5

Branka: Baudyš

FK Jaroměř – TJ Č. Kostelec  1:3

Branka: Baudyš

Výsledky o 5.- 8. místo

FK Jaroměř – FC Mladé Buky  2:2 (penalty 1:2)

Branky: Slezák, Nguyen

FK Jaroměř – MFK Nové Město n/M  2:0

Branky: Baudyš, Dohnal

 

Celkové pořadí: 1. FK Čáslav, 2. FK Pardubice, 3. TJ Č. Kostelec, 4. TJ Jiskra Hořice, 5. Swidnica, 6. TJ Mladé Buky, 7. FK Jaroměř, 8. MFK N. Město, 9. TJ V. Poříčí, 10. SK Smiřice

Sestava FK Jaroměř: Chejnovský – Dohnal, Wache, Baudyš, Nguyen, Hrobský, Slezák, Škoda, Svoboda

Martin Slezák, Lukáš Müller, trenéři FK Jaroměř: První novoroční turnaj jsme odehráli v domácím prostředí. Někteří hráči nastoupili po delší pauze, zaviněné nemocí nebo zraněním, bez tréninkové zátěže a tempa, což bylo bohužel viditelné. Náš nejlepší výkon jsme předvedli proti polskému soupeři ze Swidnice. Proti Pardubicím jsme po celý zápas tahali za kratší konec a zaslouženě prohráli. V zápase s Červeným Kostelcem nám stačila remíza k postupu do semifinále, avšak po dvou našich zbytečných zaváháních jsme zápas ztratili a byli tak odkázáni k boji o konečné 5. – 8. místo. V něm jsme nastoupili proti Mladým Bukům. Zápas skončil remízou a rozhodovala loterie v podobě pokutových kopů, která nám nevyšla, a tak jsme odešli poraženi k poslednímu zápasu s Novým Městem. Ten jsme už zvládli, bohužel to stačilo jen na konečné sedmé místo. Určitě jsme dnes pomýšleli na vyšší příčky, ale naše předvedená hra dnes nebyla taková, jakou umíme a jakou bychom chtěli předvádět. Stále je co zlepšovat. Děkujeme klukům za účast a rodičům za podporu v hledišti.

 

Pěkné druhé místo ročníku 2007 na prvním halovém turnaji v Novém roce.

 HT MLŽ - ročník 2007 - 12.1.2019 - Heřmanův Městec.

sobotu, 12.1.2019, se mladší žáci ročníku 2007 a mladší  představili poprvé v tomto roce na halovém turnaji. Zajížděli jsme na tradiční turnaj do Heřmanova Městce. Byli jsme zvědaví, jak kluci nastartují tento rok, a zda-li navážou na výborné výkony z posledního turnaje na Asvaji proti starším protivníkům. 

Výsledky našeho týmu:

FK Jaroměř - FK Letohrad  1:5

Branky: Dítě

Na úvod turnaje nás nemohl čekat těžší soupeř, než byl kompaktní tým z Letohradu. Od začátku byla na klukách vidět nervozita a nemohli jsme se dostat do rytmu. Soupeř nás herně nepřehrával, ale trestal každou naší hrubou chybu, kterých bylo na jeden zápas až moc. My jsme se na šanci strašně nadřeli a když už přišla, nedokázali jsme jí proměnit. Ani příštup některých hráčů nebyl v pořádku, což jsme si po zápase důrazně vysvětlili. Zasloužená prohra.

FK Jaroměř - TJ Slavoj Polná 6:1

Branky: Poděbradský 3x, Dítě, Mrkos, Pospíšil

Do druhého zápasu vstoupili kluci úplně jinak a bylo vidět, že chtějí první své vystoupení napravit. Byli jsme jasně lepším týmem, ale brankový rozdíl měl být mnohem vyšší. Výkon nebyl ideální, ale mnohem lepší než v prvním utkání.

FK Jaroměř - AFK Pečky 3:1

Branky: Machač 2, Dítě

Kvatní soupeř z Peček nás čekal ve třetím zápase. Od začátku jsme na hřišti dominovali a kluci předváděli solidní fotbal plný kombinace a velkého nasazení. Škoda inkasovaného golu, ale výkon velmi dobrý.

FK Jaroměř - Uhlířské Janovice 2:1

Branky: Dítě, Poděbradský

Krásný zápas proti soupeři, který měl ve svém středu výbornou individualitu v podobě hráče s číslem 9. My však máme v týmu Machyho a ten ho až na jednu situaci dokonale vymazal. Zápas to byl vyhecovaný a v tempu. Kluci svým výkonem ukazovali, že strašně chtějí vyhrát. Byli jsme po většinu zápasu lepší a dlouho jsme po brance Adama vedli 1:0. Soupeř však ke konci vyrovnat a vypadalo to na remízu. Avšak pět sekund do konce krásně zakombinoval Pospa s Bradkou a druhý jmenovaný pro nás zařídil důležité tři body. Výborně zachytal i Eda v bráně.

FK Jaroměř - Moravská Třebová 3:0

Branky: Machač 2x, Pospíšil

I nadále jsme pokračovali v solidních výkonech a Moravskou Třebovou jasně přehráli, škoda jen zase těch šancí, branek mělo padnout opět víc.

FK Jaroměř - Nemošice 2:3

Branky: Machač, Bano

Před posledním zápasem si kluci jednoduše spočítali, že už máme jisté 2. místo a to jim vůbec neprospělo. Od začátku nám chyběl pohyb a nasazení. Dvě velké chyby v rozehrávce znamenaly vedení soupeře 2:0. Až poté se kluci probrali a od té chvíle jsme svého soupeře doslova mačkali, jen goly ne a ne přijít. Nakonec se nám podařilo dvěma rychlými trefami srovnat a sahali jsme po výhře, neboť náš tlak stále sílil. Deset vteřin před koncem se však Edovi nepovedla rozehrávka při snaze rychle rozehrát míč a soupeř trestal do prázdné branky. Prohráli jsme si však tento zápas sami našim přístupem na začátku utkání.

Sestava FK Jaroměř: Kadlec - Machač, Mrkos, Poděbradský - Dítě, Pospíšil, Bano, Pitor, Olexa

Nejlepším hráčem našeho týmu byl zvolen Michal Mrkos.

 GRATULUJEME !

Celkové pořadí turnaje: 1. FK Letohrad, 2. FK Jaroměř, 3. AFK Pečky, 4. Nemošice, 5. Moravská Třebová, 6. Uhlířské Janovice, 7. TJ Slavoj Polná

Martin Čenovský - trenér FK Jaroměř: Dnes mě mrzí pouze dvě věci. A to obě prohraná utkání. Ne proto, že jsme je prohráli, ale z důvodu našeho nasazení v nich. Celkově však kluci sehráli velmi dobrý turnaj a chtěl bych je za to pochválit a poděkovat. Soupeře jsme převážně přehrávali a náš fotbal se často blížil tomu, jak bych si to představoval. Je trochu škoda, že jsme dostali silný Letohrad hned na úvod, jelikož již dlouhodobě a prakticky na každém turnaji nám úvodní zápasy nejdou a kluci jsou v nich ještě tak trochu v posteli. Zajímal by mě náš souboj s tímto soupeřem v pozdější fázi turnaje, ale na to se už nikdo neptá. Krásné druhé místo a my makáme dál, abychom se stále zlepšovali.

Moc děkujeme rodičům za dopravu a hlasitou podporu v hledišti.

Diváků: 120

Friday the 18th.
Template © socoolapps | free joomla 2.5 templates - All rights reserved.